28 - 11 - 2021

Офіс YouTube, до якого відноситься український сегмент, знаходиться у москві!!!

Як вам ТАКА новина? Схожа історія може бути і з україномовним Фейсбуком, адміни якого тисячі разів блокували дописи українських патріотів щодо російської агресії проти України!

01.03.2018 11:36
2487
Відеохостинг YouTube видалив на сторінці СБУ відео про активізацію спецслужб РФ для дестабілізації ситуації в Україні, що було зроблено після скарг на відео, очевидно, за вказівкою російських спецслужб!

Про це повідомляється на сторінці СБУ в Facebook.

"Служба отримала повідомлення від адміністрації YouTube про винесення попередження та видалення зі сторінки відео "СБУ фіксує активізацію спецслужб РФ для дестабілізації ситуації в країні», яке було продемонстроване на офіційному брифінгу керівництва СБУ. Підставою для такого рішення стали "відмітки" відео інтернет-користувачами як неприпустимого. Адміністрація YouTube підтримала цю позицію", - йдеться у повідомленні.

Зараз фахівці спецслужби, використовуючи запропонований YouTube інструментарій, з’ясовують причини прийняття такого рішення.

"Разом з тим ми переконані, що надсилання скарг на відео з черговими доказами підривної діяльності спецслужб РФ проти України могло бути здійснено лише за їхньою прямою вказівкою", - наголосили в СБУ.

Служба також звернула увагу, що серед кількох відео, розміщених за підсумками брифінгу, для видалення було обрано лише те, де залучений до здійснення провокацій громадянин РФ демонструє свої документи.