27 - 11 - 2021

Заповіт аріям від Сварога

На Кавказі Арій отримав від Сварога "Заповіт аріям". В Книзі Велеса, в дощечці Род ІІІ сказано:

І ось Сварог, який суть Сам Творець, сказав Арію:

"Створені ви з праху земного. І будуть про вас казати, що ви сини Творця, і станете ви як сини Творця, і будете як діти мої, і Дажьбог буде Батьком вашим! І його ви маєте слухатись, і Він вам скаже, що вам мати, і про те, що вам робити, і як говорити, і як творити. І ви будете народом великим, і переможете весь світ, і розтопчете роди інші, які видобувають свої сили з каміння і творять чудеса - повозки без коней, і роблять різні чудеса без чарівників.

І тоді всякий із вас буде ходити як чарівник, і прожиток для воїнів буде створюватись за допомогою заклинань. Але воїни стануть рабами багатослів'я. І від багатьох тих слів ви облишитесь мужності, і станете рабами данини і золота, і за золото будете продаватись ворогам.

І тоді Боги скажуть вам:
Любіть Заповіт батька Арія! Він для вас - Світло Зелене і життя! І любіть друзів своїх, і будьте мирними між родами!

За Книгою Велеса "Заповіт" був даний Арію, коли він ішов із світу земного до Бога. І тоді закінчилась епоха Лади (Тільця) і настала епоха Білояра (Овна).

В "Заповіті" батька Арія дано бачення всієї майбутньої історії слов'ян, сказано про майбутній їх відхід від прадавньої віри, і про наступне повернення, про нове явлення "Заповіту" нащадкам батька Арія 124 .