18 - 11 - 2019

На кожного українця припадає 2 мільйони доларів природних багатств!!!

За попередніми розрахунками Національної академії наук, реальна вартість природного капіталу України досягає 320-380 трильйонів доларів, з них 83-88% припадає на природно-ресурсні багатства!!!

Але ж В КОГО ВОНИ? ХТО всим оцим реально володіє??? Олігархи!!!

Про це йдеться у статті доктора економічних наук Олександра Коваліва:

"В грошовому еквіваленті доступних багатств на кожного громадянина припадає приблизно по 2 млн доларів", - наводить розрахунки автор.

Ковалів пише, що "нами вперше науково доведено, що вартісна частка природного об'єкта в Україні в ринкових відносинах не може бути менше вартісної частки об'єкта цивільних прав (земельної ділянки)".

"Наприклад, для ріллі середньої якості і продуктивності в Україні їх співвідношення має бути 0,65 і 0,35. В таких же пропорціях повинні функціонувати національний податок (рентна плата) і власні прибутки (доходи)", - пише автор.

"Також обґрунтовано, що абсолютна вартість (сума часток) такого одного гектара ріллі на даний момент повинна становити 2934 євро (1723 (0,65) + 1211 (0,35)), а на час виконання основного обсягу програми проведення земельної реформи в Україні має зрости в цілому до 6412 євро проти середньої величини в країнах ЄС у 8000 євро/га", - йдеться в матеріалі.

Однак реальна картина трохи інша... 

Десяток олігархів "прихватизували" Україну і ЩОДНЯ розкрадають її багатства!!! 

А більшість українців змушені працювати за мізерну зарплату!... А що не подобається - виїжджати на чужину за кордон...