27 - 11 - 2021

Двоє киян відсудили у Росії 200 тис. грн моральної компенсації за окупацію Криму та Донбасу!!!

Голосіївський суд Києва за позовами киян Вадима Козіка та Валерія Шевчишина виніс рішення щодо відшкодування моральної шкоди, завданої позивачам російською збройною агресією проти України в Криму та Донбасі!!! Українці, беріть приклад!

Двоє киян відсудили у Росії 200 тис. грн моральної компенсації за окупацію Криму та Донбасу!!!

 

Про це повідомив український правозахисник, адвокат, координатор громадського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк у Facebook.

Правозахисна організація "Сила Права" виграла чергові суди проти Російської Федерації.

Голосіївський суд Києва постановив стягнути з Росії на користь позивачів Вадима Козіка та Валерія Шевчишина по 100 тисяч грн компенсації моральної шкоди.

На сьогодні виграно вже тисячі справ проти РФ, де потерпілі отримують суттєво більші суми. До прикладу, минулого тижня "Сила Права" відсудила для кримської журналістки Ганни Андрієвської понад мільйон гривень!!!

"Для забезпечення позовів "Сила Права" вже арештувала $3,5 млрд, що належать РФ, і знаходяться в Україні, та працює над арештами російських стратегічних активів, що знаходяться в США та ЄС, до прикладу, російської частки в Північних потоках", - зауважив він.

Данилюк зазначив, що арешт стратегічних активів РФ навіть на десятки мільярдів - дієвий інструмент примусу Росії до миру та відновлення територіальної цілісності України. 

"Коли сьогодні деякі політикани розповідають нам про мир за будь-яку ціну, ми повинні розуміти цю ціну. Якщо уряд піде на поступки і визнає, що Росія не винна в агресії, трильйони доларів на відновлення зруйнованого Донбасу та на компенсації потерпілим доведеться платити з українського, а не російського бюджету", - додав він.

  • Подати позов проти агресора може кожен.
  • До боротьби на юридичнму фронті разом з "Силою права" вже долучились понад 25 тисяч українців.
  • Так, 2 липня 2019 львівський суд зобов’язав сплатити Росію 4,7 млн грн українським переселенцям.
  • Зла рашка, ВІДПОВІСИШ ЗА ВСЕ !!!