19 - 01 - 2022

Афера століття! Як бариги у владі хочуть нам продати нашу землю!

Для початку розберемось з головним. Конституція України, Закон прямої дії, нам каже:

Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського Народу.

Але нашій, неукраїнській владі  до законів давно байдуже! Але Народ дотримуватись їх вона примушує...

 Днями збирався “сходняк”- керівництво парламентської ЗЕ-команди і  представники МВФ в Україні. Міжнародний валютний фонд тиснув оскаженіло і таки змусив  депутатів, які пройшли потужне навчання в Трускавецькому “університеті” пообіцяти, що закон про продаж (кому?) української землі буде прийнято якнайшвидче, в 1 читанні.

А кількома днями раніше, ласі перекупщики теж збиралися на своє збіговисько і навіть вже визначили ціну гектара української землі.   Вона має бути 400 зелених папірців за 1 гектар. Папірці малюються дуже швидко , приклад Попандопуло виявився доречним. Це при тому, що найдешевша земля в Європі  у Румунії-2000 євро гектар. В Голандії-63000 євро.  В Ізраїлі за заклик продавати землю передбачена стаття закону, але навряд чи той, хто буде до цього закликати доїде живим до тюряги. Тобто, ті недомірки, які зібралися круто забагатіти, продавши свій пай, жорстоко прорахувалися. 

Згадалося, коли був бум продажу паїв, в 2008 році. Я зайшов в якомусь селі до магазину, був проїздом. За мною зайшли кілька “веселих” алкашів, вже майже в стані повної кондиції. “Арбуз єсть?”,- поступило питання до продавчині, і на прилавок гордо вляглася 100 доларова купюра. “Вже нема”,-відповіла розгублена жіночка. ” Ну і хрен з ним, визивай таксі, їдем на Київ за арбузом!” Так бидло  оперативно пропило свої гроші, і вже через пару тижнів знов збирало пляшки по смітниках...

Але питання навіть не в тому. Якщо прийняття в 1 читанні закону про продаж землі не стане початком великого і безславного кінця для ЗЕ-команди, то Україну чекають дійсно страшні часи...  Тому гуртуємось і будьмо готові до рішучих дій. Танців на Майдані більше не буде, бо проклянуть нас діти і внуки, якщо залишимо їх безправними бомжами!

Висновок однієї з доповідей Oxfam гідний того, щоб його дослівно процитувати: “Іноземні інвестори активно таргетують країни з корумпованими або некомпетентними урядами з метою швидкого та дешевого скуповування високоякісних сільськогосподарських земель.

Аналіз показав, що між 2000-м і 2011 р. у 56 бідних країнах третього світу відбулися великі трансакції з поглинання сільськогосподарської землі, які призвели до виселення місцевого населення, зникнення фермерських господарств, погіршення якості землі і виникнення продовольчих криз. Корумповані або некомпетентні уряди стають зручними партнерами для вигідного бізнесу земельних інвесторів. Часто такі угоди готуються з допомогою інтенсивної пропаганди, в якій для місцевого населення їх називають земельною реформою та інвестиціями, які приведуть до економічного зростання і створення нових робочих місць”.

Пане єврей Зеленський, треба бути круглим ідіотом, зневажаючи українців. Невже   Янукович ,  і вся інша  попередня президентська рать Вас нічому не навчила? Отямтесь, українську землю  продавати нікому не можна, вона і так є власністю нашого Народу!!! Продаж є кримінальним злочином! Не почуєте-позаздрите не лише Януковичу, а й усім  померлим мученикам.

Це і ЗЕ-команди (у якій, до речі, більшість - НЕукраїнці!!!), і всіх кнопкодавів, до речі , стосується.

Привіт від Чаушеску!