21 - 01 - 2022

Херсонські студентки хвацько обдурили дідуся-іноземця на 100 тис. доларів!

До ЧОГО призводить деградація суспільства і виховання? А ось до чого!

18 грудня 2015 року в Чергову частину ГУ Національної Поліції в Херсонській області надійшла заява француза Ентоні Брукінга, де повідомляється про те, що протягом півроку 20-річна Аліна Нечаєва, мешканка Херсона, заволоділа його грошима в сумі 100 тисяч доларів під приводом відкриття шлюбного агентства...

Про це повідомляє місцеве видання Херсон онлайн.

68-річний Ентоні Брукінг, став жертвою 20-річної аферистки - студентки факультету іноземної філології ХДУ Аліни Нечаєвої. Юна особа, закохав у себе довірливого іноземця, "виманила" у нього, ні багато ні мало, 115 тисяч доларів.

Ентоні познайомився з Аліною Нечаєвої на сайті шлюбного агентства, де дівчина була зареєстрована під ім'ям Анжеліки Ільїної. Ефектна панянка справила на чоловіка таке незабутнє враження під час спілкування по листуванню, що незабаром Ентоні приїхав на зустріч з потенційною нареченою в Херсон, сподіваючись на серйозні відносини.

"Незабаром після зустрічі Аліна почала натякати мені на подарунки, і я, як закоханий чоловік, не міг відмовити примхам моєї обраниці, - розповідає іноземець. - Потім вона попросила гроші для відкриття в Херсоні нашого спільного бізнесу, назвавши суму близько 100 тисяч доларів. Звичайно ж, я дав гроші, будучи впевненим на прибутковість вкладення і абсолютно не здогадуючись про шахрайські плани дівчини ".

Аліна Нечаєва разом зі своєю подругою Ілоною Копилової (також студентка ХДУ, українська мова та література) створили шлюбне агентство, де замість того, щоб з'єднувати серця закоханих людей з різних країн, займалися вимаганням грошей у чоловіків-іноземців.

Вищезазначені юні особи, орендувавши офіс, де разом із знаючими іноземну мову дівчатами, в індивідуальних "онлайн-кабінетах" знайомилися із заможними іноземцями та починали "просити" дорогі подарунки і гроші.

Зараз працівниками внутрішніх органів проводиться розслідування, відкрито кримінальне провадження. Аліні Нечаєвої висунуто підозру у незаконному заволодінні великої суми грошей, що належить громадянину Франції Ентоні Брукінгу...

КУДИ котиться українське суспільство, якщо молоді дівчата коять ТАКІ вчинки?...