21 - 01 - 2022

На кожного українця припадає аж 2 мільйони доларів природних багатств!

За попередніми розрахунками Національної академії наук, реальна вартість природного капіталу України досягає 320-380 трильйонів доларів, з них 83-88% припадає на природно-ресурсні багатства!

 

 

Про це йдеться у статті доктора економічних наук Олександра Коваліва.

“Отже, в грошовому еквіваленті доступних багатств на кожного громадянина припадає приблизно по 2 млн доларів”, – наводить розрахунки автор.

 

Вперше науково доведено, що вартісна частка природного об’єкта в Україні в ринкових відносинах не може бути менше вартісної частки об’єкта цивільних прав (земельної ділянки)”.

 

“Наприклад, для ріллі середньої якості і продуктивності в Україні їх співвідношення має бути 0,65 і 0,35. В таких же пропорціях повинні функціонувати національний податок (рентна плата) і власні прибутки (доходи)”, – пише автор.

Також обґрунтовано, що абсолютна вартість (сума часток) такого одного гектара ріллі на даний момент повинна становити 2934 євро (1723 (0,65) + 1211 (0,35), а на час виконання основного обсягу програми проведення земельної реформи в Україні має зрости в цілому до 6412 євро проти середньої величини в країнах ЄС у 8000 євро/га”, – йдеться в матеріалі науковця…

Наприклад, в арабських країнах КОЖЕН громадянин має певний відсоток від видобутку державою нафти! У нас же корисні копалини корумпований уряд продає в приватне користування олігархам!

А ЩО мешканці України мають від цих багатств в результаті бездарного керування усіх урядів від року незалежності?

Лише шалені зовнішні борги на рівні дефолту, нечуване збагачення чиновників-корупціонерів, значний показник трудової еміграції та в підсумку – статус НАЙБІДНІШОЇ країни у Європі!!!

ТО ЩО ДАЛІ, НАРОДЕ УКРАЇНИ???