21 - 07 - 2019

АГЕНТИ В РЯСАХ !!! Служителі рос.церков на службі ФСБ!

Це митрополит Арсеній, він же Яковенко Ігор Федорович, НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТОГІРСЬКОЇ ЛАВРИ. Але не тільки...

Моніторячи Інтернет, попалося на очі одна дуже цікава «річ», на якій у формі військовослужбовця федеральної служби безпеки зображений настоятель Української Свято-Успенської Святогірської Лаври митрополит Арсеній, він же Яковенко Ігор Федорович!..
 
(Про цю знахідку повідомляє Ігумен Феофан на своїй сторінці вконтактеhttps://vk.com/id363690997) Цей документ можливо був загублений, під час його останнього візиту в Воскресенську церкву м Воронежа, як встановлено, у околицях якої він і був знайдений.

Незважаючи на те, що строк посвідчення закінчився 3 роки тому, служіння співробітників ФСБ в святинях Московського патріархату залишається актуальним і на даний час.
Ні для кого не секрет, що Російська Православна Церква тісно пов'язана зі спецслужбами тодішнього СРСР і Росії. За часів КДБ, його 5-м управлінням, яке займалося не зовнішніми ворогами держави, а було, по суті, політичною поліцією з широко розвиненою агентурною мережею в суспільстві, було завербовано майже всі Керівництво РПЦ.

Кремль використовує Російську Православну Церкву для своїх меркантильних (корупційних) цілей, тому РПЦ в СРСР була повністю взята під контроль спецслужбами, для запобігання можливих проблем.

ФСБ цього, теж не виняток, штатні працівники служби безпеки Росії стають священнослужителями найбільшої в світі Православної Церкви. Так, в 2015 р офіцера ФСБ Євгенія Петрина перекладом відправили служити в РПЦ, потім від РПЦ відправили в Українську Православну Церкву, пізніше відкликали в Москву і заарештували, звинувативши в зраді Батьківщині. Таким чином, радянський чекістський досвід активно застосовує і нинішня держава.

На сьогоднішній день, священнослужителі УПЦ, які носять під рясою погони військовослужбовців ФСБ широко задіяні в проведенні пропагандистських акцій спрямованих на розхитування соціально-політичної ситуації в Україні, розпалювання релігійної ворожнечі, конфліктів на національному та етнічному ґрунті, при переході громад УПЦ під юрисдикцію УПЦ КП, розділі майна зазначених громад.

Джерело: http://33seconds.com.ua/?p=19837