15 - 12 - 2017

Експансія юдохристиянської релігії в Україні продовжується... 2017-й...

ЩО коять фанатики-християни у 21 столітті???

"...релігійні організації звинуватили ковалів в окультизмі та відьомстві..."

"...«Ворожіння і все негативне від інших народів брати не можна. Не наслідуйте це, бо прийде велике покарання – війна, голод. Ворожбитство зараз дуже поширене, люди йдуть до них і гинуть. Треба подивитися, до чого схилятимуть ці дії, і чи потрібно це нам. Відьомські практики приведуть покарання. Якщо хтось з ковалів до нас не приїде, то приїдуть інші, які принесуть світло. Інакше зло прийде до нас», - вважає отець Порфирій Шумило з монастиря отців Василіян."...


"...Марія Ільків (директорка школи-садка, як не прикро). Активістка наголосила, що вона готова протестувати проти фестивалю: - "Ми будемо протестувати проти цього, і не боїмося. Бог нам дав церкву. Забудьте про цей захід, якщо хочете спокою."..."
«Ми вважаємо, що громадський простір нашого міста має бути християнським. І всі заходи, фестивалі мають проходити як християнські. Наша пропозиція - надалі проводити конкурси, обговорення, щоби громадськість знала, що відбувається», - вважають у ГО «Спілка християнського відродження».
...***...
СОРОМНО... Соромно у вік інформації бути такими ТЕМНИМИ І ЗАМОРОЧЕНИМИ. Особливо тим, хто має вищу освіту.
Християнська релігія - зло. Зло для людства, породження чорного задуму юдаістів і хворих жагою влади осіб.
Християни звинувачують вільних людей у тому, в чому самі юдохристияни погрязли по маковку - в окультних діях.
Навіть всім відомі церковні заходи просякнуті окультизмом і темною магією. 
Поклоніня мертвичині. Пиття крові та поїдання плоті. Виховання менталітету рабства і покори. 

КОЖНА церква закладається жерцями цієї релігії з "раки", капсули з частинами мертвих тіл, у фундамент церкви.

Україна стала давно заручницею цього психологічного вірусу - юдохристиянства.
Саме з причини менталітету рабства нація стала НЕСПРОМОЖНОЮ у відстоюванні власного життя і добробуту.
Саме з причини вихованого ПОКОЛІННЯМИ юдохристиянського холопства, українці постійно знаходяться в стані поневолення.
Саме тому український націоналізм, який користує юдохристиянську ідеологему, завжди зазнає поразки, незважаючі на постійну боротьбу і особистий героїзм.
ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНЕ юдохристиянство апріорі не будеНАЦІОНАЛІСТИЧНИМ. Це ідеології несумісні, а їх штучне поєднання призводить до нівелювання наці, перетворення нації в ЗАГАЛЬНЕ СТАДО - ПАСТВУ, якому необхідний ПАСТУХ - ПАСТИРЬ.
Тобто - ОСОБИСТА ВОЛЯ людини знищується, а замість неї виховується "раб божий", покірний і слухняний, який буде, і є (!!!), готовий виконувати "волю господа", проголошену шахраєм в короні або тіарі, на троні або в алтарі "храму господа".


ВОЛЯ РАБА БОЖОГО НЕ МАЄ СИЛИ І ДІЇ. Тому ми на власні очі побачили ПОРАЗКУ НАЦІОНАЛІСТИЧНИХ "СИЛ" у останньому Майдані...