19 - 11 - 2018

У Чилі місцеві індіанці спалили католицьку каплицю!

У чилійській області Арауканія індіанці-мапуче спалили католицьку каплицю. За повідомленням поліції, вогонь, що спалахнув на світанку 12 квітня 2016 р. в каплиці міста Каньєте, повністю знищив будівлю...

На згарищі знайшли шматок тканини зі звинуваченнями на адресу Церкви, яка нібито допомагала державі боротися з індіанцями-мапуче.

Це вже не перший подібний випадок. 2 березня поточного року активісти руху індіанців мапуче захопили семінарію єпархії міста Вільяріка, заявляючи, що земля, на якій побудовано цю будівлю, належить їх племені. Індійські активісти також заявили, що «світу не буде до тих пір, поки Церква не буде вигнана з територій мапуче».

Незабаром після цього інциденту в Арауканії почалися підпали церков і каплиць. Крім католицьких храмів був спалений і один протестантський - належав Євангелічної церкви християнського союзу. На місці підпалу були знайдені листівки з текстом: «Все церкви будуть спалені».

За словами християнського єпископа міста Темуко Ектора Едуардо Варгаса, «все спалені церкви перебували в громадах мапуче. Жертвами атак є не тільки церкви, але й цілі місцеві громади ». Мапуче «дуже релігійні», додав єпископ, і будь-які суперечки можна вирішити тільки «шляхом діалогу».

А про те, що в середньовічні часи розгулу християнської інквізиції, коли за сумнівними звинуваченнями живцем спалювали тисячі невинних людей без ніякого "діалогу" - про це він явно і свідомо забув...