16 - 12 - 2018

Архієрейський собор РПЦ заборонив православним вінчатися з єретиками! А далі буде інквізиція?

Православним християнам заборонено мати церковний шлюб із членами єретичних і розкольницьких угруповань та "ворожих" церков!

 
 

Ця заборона затверджена у документі "Про канонічні аспекти церковного шлюбу", який ухвалили на Архієрейському соборі РПЦ, повідомляє видання Говорит Москва.

Це перший в сучасній церковній практиці документ, який дає перелік вказівок щодо укладання і припинення шлюбу...

У ньому також ідеться, що шлюб пари, яка повінчалася, можна розірвати в разі перелюбу одного з подружжя.

"Визнання церковного шлюбу, що втратив канонічну силу також можливо при наявності обставин, які впливають на шлюбний союз настільки ж руйнівним чином, як і перелюб, або які можуть бути уподібнені смерті одного з подружжя", – йдеться у тексті документа.

 

Раніше повідомлялося, що в РПЦ переймалися тим, що шлюбів зараз укладається значно більше, ніж освячується в Церкві, тож вирішили чітко прописати допустимі умови одружень

Слід відзначити: протягом останніх років російські християни та їх "прєдводітєль" Кіріл Гундяєв стали вести себе ще агресивніше по відношенню до усіх інших конфесій! Вони говорять у 21 столітті ТАКЕ, що було доречне лише в часи середньовіччя!!! І ця новина - тому доказ!

А далі ЩО вони запропонують людям? Чи відродять? Інквізицію та спалення незгодних із ними всіх інакодумців на багаттях??? Куди взагалі котиться ця російська ординська країна?... Явно назад, у середньовіччя....