20 - 02 - 2019

Слов'янські воїни - характерники.

У II тисячолітті до н.е. арійські народи розселилися на великої території - від Балкан, Північного Причорномор'я і до південного Причорномор'я нижнього Поволжя; від Семиріччя і далі - аж до Єнісею, Північного Китаю і Індії. 

Про те, що наші слвні предки-скіфи володіли Китаєм, писали християнські літописці Західної Європи, Малої Азії та Індії. Одним з слов'янських пологів населяють ці території були скіфи- саки, стародавні нащадки нинішніх козаків...

Перебування скіфів в Месопотамії, Палестині і Китаї залишило сліди дивовижної культури наших предків. Самим же китайцям був відомий народ юечжі, який є частиною народу се: тобто «саків».

Саки жили тоді в Середній Азії і за Тянь-Шанем, в степах Північно-західного Китаю, в Джунгарії і західної Монголії. Це були роду воїнів, вчених (в Індії до сих пір користуються календарем Саків), землеробів. Людей які обробляють землю прозивали ще й ругами. (Руги не їсти власна назва :.

Наприклад, на острові Рюген руги називалися і Руссо - Руссі, рюс, Rutheni, Ruthae, це були руси ружной, тобто землеробські У російській мові до цих пір збереглося слово «руга», що означає відпустку зернового хліба кому-небудь на утримання. 

Крім того, в деяких літописах Зустрічаються Ружанах придунайських під назвою сербів: Rugi, Rugiani і Rugioni; останні - це Ругії-Унни, тобто ружной Унни). Роду воїв становили особливу касту. Збереглося надання, як за старих часів п'ятірки слов'янських воїнів прорубувалися через щільну стіну військ перса Дарія, розгорталися, прорубувалися назад і знову йшли туди, звідки з'явилися - в степ. Вершники скакали в бій оголеними до пояса: вони ловили на льоту ворожі стріли, або просто ухилялися від них.

Билися вони двома мечами, стоячи на конях. Здорові, повні сил перси «сходили з розуму» і нічого не могли зрозуміти.

 

Таких супер воїнів у козаків називали характерники. Недарма пізніше імператор Наполеон I говорив, що «козаки - це найкращі легкі війська серед усіх існуючих. Якби я мав їх у своїй армії, я пройшов би з ними весь світ ».