21 - 01 - 2022

Патріотизм і Націоналізм

СБУ блокувала у різних регіонах України діяльність розгалуженої мережі рашистських агентів та їх “ботоферм”!

Служба безпеки України блокувала у різних регіонах країни діяльність розгалуженої мережі “ботоферм”, обладнання яких підтримувалось через російські онлайн-сервіси...  

 

За даними слідства угруповання зареєструвало понад 8 тисяч активних фейкових акаунтів для поширення у популярних соцмережах недостовірної інформації про ситуацію в Україні, підбурювання протестних настроїв, залякування населення, розсилання повідомлень про мінування об’єктів критичної інфраструктури та здійснення інформаційних атак на акаунти українських високопосадовців...

 

 

Через акаунти також розповсюджували вогнепальну зброю, вибухові пристрої, наркотичні засоби. Реєстрацію цих акаунтів в мережі “Інтернет” здійснювали через російські онлайн-сервіси, які надавали послуги віртуальних мобільних номерів.

Частину обладнання зловмисники використовували для нелегального переправлення телефонного трафіку незаконно створених “операторів” “Фенікс” і “Лугаком”, які функціонують на тимчасово непідконтрольних територіях, на мережі вітчизняних операторів.

За інформацією спецслужби, цими “послугами” користувались “ватажки” незаконних збройних формувань так званих “ЛНР” і “ДНР”.

Під час проведення обшуків у Києві, Харкові, Дніпрі, Дубно (Рівненської області) та Ірпені (Київської області) працівники спецслужби виявили та вилучили комп’ютерну техніку та спеціальне обладнання (GSM-модеми, шлюзи), понад 22 тисячі SIM-карток операторів стільникового мобільного зв’язку України.

Вилучено чорнові записи щодо реєстрації користувачів соціальних мереж, які розміщували провокативні коментарі під публікаціями українських політичних діячів.

 

 

“Ботозаводчікі” зареєстрували понад 8 тис акаунтів і спільнот в соціальних мережах для поширення недостовірної інформації про Україну, залякування населення, поширення зброї, вибухових пристроїв, наркотиків…