21 - 01 - 2022

Патріотизм і Націоналізм

СПЕЦСЛУЖБИ РФ ПРАГНУТЬ СТВОРИТИ ДОДАТКОВІ КОНФЛІКТИ В УКРАЇНІ! (РОЗВІДКА)

Російські спецслужби проводять в Україні спецоперації, спрямовані на створення додаткових конфліктів, роз'єднання і поляризацію українського суспільства, підрив основ нашої державності!

Про це у своїй статті для "Дзеркала тижня" заявив голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк...

"Ставка робиться на системну дискредитацію української національної ідеї та західного цивілізаційного вибору, демонстрацію "штучності української ідентичності та держави".

Москва активно маніпулює фактором тимчасово окупованих територій, намагаючись протиставити народ України і "київську владу", що нібито зрадила передвиборчим обіцянкам стосовно довгоочікуваного миру на Донбасі", - зазначив голова СЗР.

Кондратюк додав, що політична мета Росії - це дестабілізувати суспільно-політичне життя в Україні до такого рівня, щоб Кремль зміг порушити питання необхідності "гуманітарної допомоги" і "перекрити кисень Україні "братніми" обіймами".

"Фактично йдеться про спроби розпалювання на території нашої держави "війни всіх проти всіх" і проведення на цьому тлі політично-диверсійної та/або силової операції зі зміни керівництва держави у середньостроковій перспективі", - додав він.

Також голова СЗР Валерій Кондратюк заявив, що Росія наказала своїм найманцям на Донбасі використовувати припинення вогню для компрометації української сторони.

Раніше українська розвідка повідомила, що російське командування проводить ротацію бойовиків під час перемир'я...