30 - 11 - 2021

Зустріч "нормандської четвірки" - "запрошенням на страту" України!!!

Вийшла стаття російського опозіційного політика Андрія Піонтковського. Він назіває зустріч політиків  "нормандської четвірки" 9 грудня "запрошенням на страту"! Ні більше ні менше!!! Почитайте його аргументи і скажіть, так це чи ні...

 

"Ось вже майже 5 років (з 13 лютого 2015 року) я не втомлююся повторювати, що для Кремля мінські угоди - це проект розповзання створеної окупантами ракової пухлини ОРДЛО на територію всієї України.

Двотактна спецоперація знищення віками ненависного Москві української держави. Спочатку захоплення частини його території, потім необмежене розширення зони окупації під єзуїтським приводом «відновлення територіальної цілісності України».

До недавнього часу Україна парирувала цей задум Кремля своїм трактуванням мінських угод - не може бути й мови про перехід до політичної порядку денному без виконання РФ базових вимог мінських угод: припинення вогню, виведення її військовослужбовців і озброєнь із зони конфлікту і передача Україні контролю над її кордоном .

І ця позиція користувалася підтримкою міжнародного співтовариства.

Російська агресія різко засуджувалася провідними країнами Заходу. Проти РФ діяли досить серйозні політичні та економічні санкції. Україна постійно вигравала процеси проти РФ в міжнародному морському трибуналі, Гаазькому трибуналі, арбітражних судах.

Нікому і в голову не приходило шпинять України як недбайливого школяра якимись невиконаними домашніми завданнями, ставити в кут, змушувати її шкода виправдовуватися і покірно доповідати про виконання чергових російських хотелок.

Ситуація драматично змінилася 12 липня, коли нова влада в Києві зробила своє перше фундаментальне зрада українських інтересів.

Пан продюсер Єрмак підписав зі своїм куратором Сурковим і двома європейськими статистами (які, природно, не могли бути більш проукраїнськими, ніж «українець» Єрмак!) Протокол радників нормандського формату, за яким Україна вперше взяла на себе односторонні принизливі зобов'язання по покірному руху в бік свого приєднання до ОРДЛО.

Погодившись в принципі ( «формула Штайнмайера») з проведенням окупантом «виборів» на окупованій їм території, капітулянти накинули зашморг ОРДЛО на шию України. Україна з 12 липня повела себе на міжнародній арені як класичний «український експерт за викликом» на російському телебаченні.

Наступним масштабним кроком на шляху до капітуляції стало узгодження тим же Єрмаком 18 листопада в Москві з Сурковим секретного протоколу - проекту підсумкового документа саміту «нормандської четвірки».

Підручний Суркова, переконаний ворог України Олексій Чеснаков переможно заявив, що «саме Москва зажадала, щоб це було зроблено заздалегідь, до саміту, щоб обмежити спроби України вийти в ході переговорів за рамки мінських угод» і що «узгоджений документ нас повністю влаштовує».

Ще б не влаштовував. З витоків, що з'явилися в мережі, слід, що суттю підсумкового документа буде дорожня карта «політичного врегулювання в Донбасі», тобто легітимації російського військово-терористичного плацдарму в українському правовому полі і ліквідації політичних і фізичних перешкод його розповзання на територію всієї України.

Зеленський і його продюсери не отримували мандата на капітуляцію. Він отримав всенародний мандат на припинення кровопролиття на лінії зіткнення сторін і повернення захоплених українських заручників.

«Возз'єднання з ОРДЛО» - це не світ. Це поширення російської окупації на всю Україну. Це війна і, як формулює Чеснаков, приєднання всієї України до ОРДЛО.

Отже, здавалося б, Москва досягла всіх своїх цілей. «Савельічу» Зеленського Єрмак, Богдан, Коломойський жорстко контролюють молодого панича. Він готовий поцілувати лиходієві в Парижі якщо не дупу, то вже, в усякому разі, ручку. Українські телеканали, поділені між Медведчуком і Коломойським, цілодобово таврують супротивників капітуляції як прихильників «партії війни».

Але Москва раптом різко підвищує ставки психологічної війни проти України. 28 листопада ОРДО «конституційно закріплює» в якості своїх «державних рубежів» адміністративні кордони Донецької Області УРСР. Ракова пухлина, підтверджуючи всі попередження вашого покірного слуги, зухвало розповзається, не чекаючи навіть урочистого підписання Акту капітуляції 9 грудня!

Але цього замало. Видатний державний діяч Російської Федерації, член Держради РФ В. Жириновський в останні дні в різних засобах масової інформації неодноразово відкрито закликає до тотального геноциду українського народу.

Килимовими бомбардуваннями українських міст і / або масовими розстрілами населення на захопленій території. «У нас немає достатньої кількості вагонів для перевезення їх всіх до Сибіру», - пояснює володар дум глибинного російського народу.

Чи не лунає жодного голосу засудження негідника і військового злочинця з боку офіційного керівництва РФ. Бидло, що збирається на кремлівських телешоу, звично аплодує Ж., і не по сигналу режисера, а за покликом серця. «Українські експерти» ніяково посміхаються. Народ для остаточного вирішення українського питання зібрався.

Вважаю, що Жириновський має, як Ейхман, бути доставлений в Україну і постати перед військовим трибуналом. І бажано до планованого їм зі спільниками Голокосту, а не після.

Повертаючись до наших кремлівським баранів. Виникає питання, навіщо вони повели себе таким чином за кілька днів до так ретельно підготовленого ними саміту. Чи не ризикують вони зірвати урочисту церемонію, поставивши свого візаві в дуже незручне становище.

Думаю, що вони впевнені, що трійка смотрящих (Єрмак, Богдан, Коломойський) повністю контролює клієнта. Зеленський приїде і підпише вже узгоджений Єрмаком документ. Пушилін Денис Володимирович і Жириновський працюють сьогодні на замовлення Кремля не на 9 грудня, а на 10-е.

Путіну важливо, щоб 9 грудня сприймалося в Україні не просто як ганьбу, а як ганьба немислимий. Щоб Зеленський після зустрічі з Путіним один на один, якій він так пристрасно домагався, виглядав точно так же, як Трамп 16 липня 2018 року.

10 грудня Кремлю потрібен в Києві масовий протест з вимогами відставки Зеленського. Вбудовані в натовп російські диверсанти, якими давно вже нашпигований Київ, додадуть виступам насильницький характер. Сам Зеленський є для Москви витратним матеріалом. У Кремлі вже намічені інші гаулейтери.

Далі все передбачувано, включаючи благословення Путіна на «відновлення на Україні конституційного ладу», дане Макрона і Меркель, пов'язавши себе напередодні участю в мюнхенській паризької угоді.

Зламати цей кремлівський сценарій може тільки одна людина. Його звуть Володимир Зеленський. Це майже неможливо. Але є художній прецедент. Знаменитий фільм Роберто Росселліні «Генерал делла Ровере», сюжет якого заснований на реальних подіях Другої світової війни.

Окупанти призначають випадкову людину на роль фейковий лідера Опору. До пори до часу він слід їхній програмі, але у вирішальний момент захоплюється своєю роллю, виходить з-під їх контролю і стає реальним героєм.

Роль того «Зеленського» з Італії 1944 року блискуче зіграв Вітторіо де Сіка.

Пані Юлія Мендель, знайдіть, будь ласка, в архіві копію і покажіть шефу. Це може змінити хід світової історії. " - написав Піонтковській...

А от чи буде це робити ця єврейка для свого шефа єврея? Навряд чи...

стаття за грудень 2019