27 - 05 - 2019

Від епохи лисиці до епохи вовка. Символізм переходу

За слов'янським календарем, з 392р. по 2012р. людство жило в епоху Лисиці під заступництвом Богині Марени (Мари), яка супроводжується розквітом брехні та обману. Її символом є хрест з двома перекладинами (руна Мари). З 2012 року настала епоха Вовка, санітара природи, під заступництвом Бога Велеса. Символ - руна Велеса. Це є космічним процесом і пов'язане з рухом Сонячної системи (Ярила Сонця) по Чумацькому Шляху (Сварзі Пречистій)...

В епоху Лисиці самими успішними людьми, як правило, стають брехуни, а совість і честь людей проходить найжорсткішу перевірку на міцність. Руські народні казки ясно описують енергію епохи Лисиці в образах і алегоріях.

У казках Лисиця виступає як символ хитрості і обману, і завжди виявляється у виграші, так само як і ті люди, які вибрали служити їй. Найвідоміші казки, які виховали багато поколінь слов'ян - це «Колобок», «Вовк і Лисиця», «Заяча хатинка», «Ведмідь і Лисиця».

Так чому ж Лисиця з'їла Колобка? У казці Колобок символізує Колобов Тіло (тіло інтелекту) людини - золотий сяюча куля навколо голови, які все бачили в церквах на іконах. Правда в тому, що Колобове Тіло (Коло Бога) є у всіх Чоловіків. Зустріч Колобка з різними тваринами означала випробування, які проходив народ.

Згадаймо початок казки:

Жив-був старий із старою. Одного разу просить старий:

- Спечи, стара, колобок.

- З чого пекти? Муки нема.

- Е-ех, стара! За коробом пошкреби, по засіках помети; от борошна і набереться. Взяла баба крильце, по коробах пошкребла, по засіках помела, і набралося борошна дві жмені.

Замісила на сметані, засмажила в олії і поклала на віконечко постудити.

Колобок полежав-полежав, аж ось і покотився - з вікна на лавку, з лавки на підлогу, по підлозі та до дверей, перестрибнув через поріг в сіни, з сіней на ганок, з ганку на двір, з двору за ворота, далі і далі (символычно - це подорож по Чумацькому Шляху на Землю).

Так спочатку з Зоряного Світу (образи борошна, сметани, масла) наші Небесні Прабатьки (старі), що живуть на Чумацькому Шляху (небесне молоко) зліпили і спекли в Небесному Вогні Колобове Тіло Людини. Біла сметана і Жовте масло - це види світлоносні Космічних енергій Чумацького Шляху, які додавали в Колобок. Далі показується подорож Колобка від центру Чумацького Шляху (Сварги Пречистої) через Плеяди (Стожари) і Сонце (Ярило) на Землю.

 

Так як казка «Колобок» складалася волхвами для епохи Лисиці, то подальша розгадка казки йде саме в цьому ключі. На своєму Шляху Колобок зустрічає Зайця, Вовка. Медведя і Лисицю, що символізує різні випробування Колобова Тіла (інтелекту) в Епоху Лисиці - час хитрості, обману і підміни Етичних цінностей на Догматичні.

Колобок пишається своїм розумом і спритністю, вважаючи, що впорається з усіма випробуваннями. Спочатку він зустрічається з Зайцем і співає йому свою пісеньку:

Я по засіках шкребений, на сметані замішан,

Я в маслі пряжений, на віконці стужений;

Я від дідуся пішов, я від бабусі пішов, (опис зоряного походження)

Від тебе, зайця, теж не довго піти! І покотився собі далі; тільки заєць його і бачив!

Заєць в руських народних казках виступає як боягузливе, але, в, той же час, добросердечне створіння (казка «Заяча хатинка»). Зустріч з Зайцем - це випробування на боягузтво, яке руський народ запросто пройшов, і при цьому показав себе добрим і миролюбним.

Зустріч з ведмедем, господарем лісу - це випробування на спрагу влади. Зустріч з вовком (воля вільна) - випробування на неприйняття будь-якої форми рабства. Все це ми відважно пройшли!

А ось зустріч з Лисицею, яка в наших казках символізує хитрість і обман, не пройшла для Колобка дарма - його з'їли...

Котиться, котиться колобок, а назустріч йому лисиця:

- Здрастуй, колобок! Який ти гарненький! (Бере лестощами)

А колобок заспівав:

Я по засіках шкребений, на сметані замешаний,

Я в маслі пряжений, на віконці стужений;

Я від дідуся пішов, я від бабусі пішов,

Я від зайця пішов, я від вовка пішов,

Від ведмедя пішов,

Від тебе, лисиця, і поготів піду!

- Яка славна пісенька! - Сказала лисиця. - Але ж я, колобок, стара стала, погано чую; сядь-но на мою мордочку, так проспівай ще раз голосніше (біблійні мотиви).

Колобок скочив лисиці на мордочку і заспівав ту ж пісню.

- Дякую, колобок! Славна пісенька, ще б послухала! Сядь-ка на мій язичок так пропівай в останній разок, - сказала лисиця.

Колобок здуру стриб їй на морду, а лисиця - гам його! - І з'їла (наша наївність).

Гордість Колобка довела його до дурної самовпевненості і його з'їли, так інтелект руського народу в епоху Влади Лисиці зазнав значних руйнувань. Нашими князями стали обманщики, а з рідних домівок люди переселилися в міста (Горе Роду) і стали рубати ліс, засівати поля злаками та обмінюватися золотими монетами. Зло, злаки, золото - валюта Лисиці.

У казці «Вовк і Лисиця» показано, як хитра лисиця спочатку обманює мужика, і отримує цілий віз риби (натяк на жирних християнських попів). Риба - символ християнства, Христос збирав рибалок, щоб зробити їх ловцями душ людських. Епоха Риби - східна назва нашого часу. Потім лисиця обманює вовка (символізує Волю Народу), залишає його з відірваним хвостом і побитими боками після невдалої риболовлі, що означає неможливість щастя і ситості в релігійних християнських догматах. Надірваний Хвіст - це також порваний зв'язок з предками.

І після цього Лисиця йде на побитому і голодному Вовкові і співає пісеньку: «Битий небитого везе !!!». А Вовк впевнений, що робить добру справу - ось вона слов'янська наївність!

 

У казці «Заяча хатинка» Лисиця попросилася жити в лубову хатинку Зайця, так як її крижана навесні розтанула, і після вигнала господаря. Заєць просив допомоги у Вовка, Медведя, Бика, але Лиса налякала їх до смерті своєї невигадливій пісенькою:

- Як вискочу, як вистрибну, підуть клаптики по закутках!

Так гучними криками і криками Влада Лисиці (царів, чубайсів, олігархів, банкірів і т.д.) лякала російський народ, і ні воля, ні сила, ні гордість не допомагала йому скинути Влада ошуканців і лихоимцев. Хоча ми могли знести їх однією лівою, але Колобок то, пошкоджений. І тільки Півень, який символізує духовне пробудження, зміг вигнати Лисицю з нечесно зайнятої хатинки:

- Ку-ку-рі-ку! Іду на п'ятах,

Несу косу на плечах,

Хочу лисицю посікти,

Злазь, лисиця, з печі,

Піди, лисиця, геть! (А лисиця то пригрілася у теплій годівниці)

 

У казці «Ведмідь і Лисиця» руда шахрайка прийшла в гості до Медведя, з'їла весь його мед, а потім ще звинуватила його своєму грішку. Так діють люди-лисиці в цю епоху. Ведмідь символізує Руський Народ - Господаря Віщого і багатого Їжею Лісу.

Хитрістю нас змусили своїми руками вирубати Віщі Ліси, Райські сади, Священні Гаї заради того, щоб побудувати цим рудим харям дерев'яні палаци, і засадити вироблення і випалені ліси полями зі злаками, щоб годувати городян, а потім орати в поті чола свого на пана (дуже часто - єврея).

 

У казці «Лисиця і глечик» показано кінець наших олігархів та інших хитромордих, і тому наводжу її повністю:

Вийшла баба на поле жати і сховала за кущі глечик з молоком. Підібралася до глека лисиця, засунула в нього голову, молоко вижлуктив; пора б і додому, та ось біда - голови з глечика витягнути не може.

Ходить лисиця, головою мотає і каже:

- Ну, глечик, пожартував, та й буде, - відпусти ж мене, кувшінушко! Годі тобі, небоже, балувати, - пограв, та й годі!

Не відстає глечик, хоч ти що хочеш.

Розсердилася лисиця:

- Стривай же ти, проклятий, що не відстаєш честю, так я тебе утоплю.

Побігла лисиця до річки і давай глечик топити. Глечик-то потонути потонув, та й лисицю за собою потягнув.

 

В епоху Лисиці, щоб легко було обманювати і контролювати наш Народ, були впроваджені релігія, війни і промислове сільське господарство. Також для позбавлення людей волі почали стригти волосся на голові і бороду (Бор Рода), впроваджувати чужоземну їжу - кава, шок-кал-ад, тютюн, картоплю, банани.

Зараз, в епогей Епохи Лисиці (Fox), ми бачимо настання її тотема: найбільші страшилки про 2012 рік та вовків-перевертнів - компанія «XXвек Fox», новинна компанія Fox news - зразок спотворення новин на догоду владі, Fox Kids - самі тупі дитячі мультики, а ще рекламується безкоштовний інтернет браузер Fire Fox і поширюються супермаркетів і гіпермаркетів. При харчуванні з супермаркетів прискорюється зустріч з Богинею Смерті і Спокою Марою.

 

Також Хрест Мари ми можемо бачити на масонську гербі, християнському хресті, гербі Великого Князівства Литовського «Погоня» і навіть на радянському червоний прапор. Богиня Мара ходить з косою (серпом), також хрест з двома перекладинами, який легко читається в зображенні молота на прапорі.

Мати Ісуса - Марія, причому християнство як домінуюча релігія на нашій планеті найбільше познущалася над людьми і природою.

Там де ми бачимо Череп з Кістками - це також агенти Мари (пірати, церква, американський клан Череп і Кістки - Буш і ін.).

По суті, Брехлива Епоха Богині Морени - це Пригоди і Випробування, які ми, Русичі, самі захотіли пройти, щоб розгадати Долі Загадки, знайти свій Скарб і Скарб, і знову відновити цілісність свого Колобка, навчившись розрізняти Правду і Кривду. Так що подякуємо Лисицю за все її витівки, бо наше життя у Сварзі Пречистої Вічна і Чиста !!!

 

У 2012 році (7520 по слов'янському літочисленням) почалась епоха Вовка. Процвітати в житті почнуть тільки чесні і справедливі Люди. Всі, що добре  пройшли Перехідний Період, підключаться до Сонця, Стожар і Сварги, відростивши довге волосся. Люди знову стануть ходити босоніж по землі, слухати пташок і один одного, і жити в Віщих Лісах, Райських Садах і Різнокольорових Лугах.

А поки ми причащаємося до Енергії ВОВКА, пробуджуючи свій дух і душу. Червоний Казковий Півень клюне кожного, повірте!

Ключова енергія Вовка-Велеса - це ВОЛЯ, тому зараз так модно стає носити довге волосся (осі волі), з'являються нові діти, які активно проявляють свою волю всупереч усьому, а дорослі в народні хвилювання по всьому світу активно хочуть вийти з під контролю влади Лисиці (паразитів-політиків, банкірів, юристів) до вільного, самостійного Життя...

Основна справа на початок Епохи Вовка - відновлення лісів, садів, гаїв, борів, парків. Відновлення різноманіття Життя на Землі, замість промислових пшеничних полів відкриє багатогранність свідомості людини...

Зваляться стіни, які тримають нас в тюрмі Лисиці - це грошова система, штучна електрика, медицина, наукові інститути, релігії та промислове сільське господарство. Для людей, занурених в Матерію (Матрицю) це буде схоже на кінець світу, але для Просвітлених Людей Миру (і ти, любий друже, теж можеш до них долучитися) це буде початок Нового Світу і Часу Любові !!!

 

У казці «Іван Царевич і Сірий Вовк» описується, як Вовк-Велес допомагає знайти головному герою Жар-птицю, золотогривий Коня, Олену Прекрасну в дружини і пів-царства на додачу. Причому рідні брати, удвох підло зраджують Івана, і рубають його на шматочки, а Ворон допомагає Сірому Вовкові воскресити Івана за допомогою Живий і Мертвою Води. Воскресіння Російського Народу, навіть порубаного на шматочки, неминуче!

 

В Епоху Лисиці ніякі письмові та усні джерела не можуть вважатися достовірними. Зауважте, людям не показують оригіналів Біблії, Корану, Махабхарати, Велесової Книги і Слов'яно-арійських Вед - тільки копії. Все треба перевіряти особисто, всі знання спотворені, краще писати свою Книгу Життя, грунтуючись на світлі сонця, спів птахів і усмішках дітей!

 

Настав Час для всіх русичів відкрити своє Зоряне Спадщина. Наша Система Ярила-Сонця - це і є Казкові Три-Дев'ять Земель (27планет). Сонце є восьмий Зіркою сузір'я Стожар (Плеяди) і входить до складу сварги Пречистої (Чумацького Шляху). Подорож за Три-Дев'ять земель - це подорож за межі Ярила-Сонця (Сонячної Системи) в просторах Сварги Пречистої (см.статью «Образи російських чарівних казок і тілеса людські»).

 

У казках йдеться про Молочні Ріки з кисільні береги - це і є Зоряний Чумацький шлях з Коровою Зімун і Козою Седун. Наші Славні Предки-прабатьки подорожували по всьому Чумацькому Шляху, і нам належить це згадати, бо це і були ми. Священна Корова Зімун (Мала Ведмедиця) - це Небесна Корова, мати Велеса (Плеяди, Волосині).

Усвідомлюючи Зоряне Спадщина, в народі кажуть: «Провідна зірка, народився під своєю зіркою, зірки допомагають і так далі».

Зараз люди, в основному, мають хворобу під назвою «Матеріалізм'», вважаючи, що людина це тільки руки, ноги і голова.

 

Але Людина має Рід Небесний і Рід Земний. Наші Явні Тіла (Явье, Нав'є, Жарье, клуб) мають родовід на Землі. Зараз люди активно відновлюють і вивчають свій родовід.

А наші Жіватми (вічне початкове Я) прилетіли на Землю з Зірок з різних Сузір'їв (Чертогів), де подорожували в Колобов, Дівьем і світло тілах, тобто як Світлові Промені. Це Чертоги - Фініст Ясного Сокола, Лебедя, Корови Зімун та інших, про що в Живих Образах повідували російські народні казки. Часто душу людини порівнюють з небесної птахом, яка літає між зірками.

 

Тому у людей горять очі, сяє усмішка, світяться душі - це Зоряна світлоносна Спадщина. Наші Світлові Тіла харчуються Небесним Молоком сяйва зірок Чумацького Шляху, тому так важливо дивитися на сонце і зірки, дружити з ними - це наша Небесна Батьківщина !.

На Землі Людина з'являється з Білого Семені Чоловіка і вигодовується Білим Молоком Жінки, знаходячи Земну Батьківщину! З Зоряного Світу проявляється Біла матерія (насіння і молоко), і з неї будується різнобарвне земне людське тіло.

Ми, люди в пробудженому стані, одночасно живемо в Космосі і на Землі. В Епоху Вовка - це відчує кожен.

Спочатку треба встановити особистий зв'язок з Ярилою-Сонцем як з Живим Другом, відновивши свій Колобок. Потім треба налагодити зв'язок зі Стожарами (зірками Велеса-воротами Ірію), активувавши Дів"є Тіло, і потім - зі своїм Рідним сузір'ям, пробудивши світле Тіло Духу...

 

Казка брехня та в ній натяк - добрим молодцям урок!...