18 - 11 - 2019

ДУЖЕ ПЕРЕКОНЛИВІ АРГУМЕНТИ, чому християнство - НЕ НАША ВІРА! (діалог у поїзді)

Я коли їхав в поїзді, там їхав ієромонах. І він почав говорити: «Ось ви, язичники». Я кажу: «По-перше, не язичники, а старовіри».

Він: «Ну, добре, ви старовіри сатаністи». Я кажу: «Послухайте, пане, ви знаєте, що таке сатанізм?» Він: «Так, я знаю». Я кажу: «Ось прекрасно, я погано знаю, а ви знаєте добре. Я знаю, що сатаністи вживають кров, п'ють її як ритуальну ». Він: «Так». Я кажу: «А який у вас найголовніший обряд в християнстві?» Він: «Причастя»...

Я кажу: «А тепер згадай, що ти говориш, підносячи чашу з кагором, причащаючи:« Пий, це є кров господня», і, подаючи шматок хліба говориш:« Їж, це тіло господнє!». Тобто ви людей привчаєте до кровопивство і людоїдства, хоч ментальному, хоч звичайному, ось ви і є сатаністи ». Я кажу: «Завжди білі волхви носили білі шати, тобто як символ чистоти. А сатаністи завжди носили чорний ритуальний одяг. Так хто з нас сатаніст? »

І там попутник в поїзді:« Ну, що батюшка, з'їв, так? »

Він:« Господь Ісус тебе покарає ». Я кажу: «Ну, ось щѐ одне, ти тільки що сказав « Господь Ісус ». Він: «Так, Господь Ісус, він нас усіх врятував».

Я кажу: «Запам'ятайте батюшка, не можна вам говорити« Господь Ісус ». Він: «Чому не можна?» Я кажу: «Біблію читати треба. Перше послання до Коринф*ян, глава 12, вірш 3: «Ніхто не має право називати Ісуса Господом, а тільки лише Духом Святим».

Я кажу: «Як же у вас слабо з писанням?» Він: «Господь єдиний». Я кажу: «Помиляєтеся. У Діяннях Святих Апостолів, глава 2-а, вірш 4-ий сказано: «Бо Давид не зійшов на Небеса, але сам говорить:« І сказав Господь Господареві моєму, сиди праворуч мене ». Тобто по праву руку. А чому? А по ліву – зайнято!

 Бачите, два Господа між собою розмовляють. Якщо у вас Господь Ісус один, звідки тоді у вас в храмах на хмаринці сидить дідусь і написано «Господь воїн Вседержитель Саваоф»? Він звідки взявся? А Господь Адонай? А Господь Єгова? »

Він:« Нема у нас Єгови, це в іудеїв ». Я кажу: «Як же немає? Окстіться! (Отямтесь!). А чи не ви співаєте після кожної фрази Алілуя? »

Він:« Так ». Я кажу: «А Алілуя по-єврейськи« Слався Бог Яхве, тобто Єгова ». То яке ви бога славите? ??»

Він уже, знаєте, починає сердитися, каже:« Ми повинні врятувати Русь ». Я кажу: «Від кого, від свого народу?» Він, бідний поперхнувся. Я кажу: «Ви самі подумайте, ви кому служите? Я не поганю вашу віру, просто повторюю те, що ви щодня вимовляєте ».

Ось ще один простий приклад: До мене прийшли знайомі з питанням. У них народився хлопчик. Бабусі їм кажуть: «Ідіть до церкви, охрестити». Вони прийшли до церкви, їх не пускають. Мати каже: «Чому?» - «Ваш малюк зачатий в гріху. Повинні прийти хрѐщені батьки, хрестити його ».

Я кажу «Всѐ правильно вам сказали, що малюк зачатий в гріху». Вона: «Ну як же, ми ж там вінчалися?» Я кажу: «Ви пам'ятаєте, що вам батюшка під час вінчання говорив?» Вона: «Ні». Я кажу: «А треба було слухати. Він говорив вам: «І буде наречений яко Авраам, а наречена яко Сара». Сара у скільки років народила? У дев'яносто з гаком, під сто, значить, народження до 100 років є гріхом. І далі він що вимовляв? - «Во славу Ізраїлю вінчаю я». Чому не СВОЄЇ Батьківщини, а чужого нам жидівського Ізраїлю???

Ось вам і відповідь… Така вона, неприємна Правда…

 Більше того, чому батьків не пускають на обряд хрещення їх власного малюка? А тому що в цей обряд змиваються зв'язки малюка з батьками, і встановлюється новий зв'язок між малюком і їх єврейським богом. Тому діти і не слухають батьків. Тому жодна бабуся християнка не допоможе заговорити не хрещѐного . малюка…

От малюка принесли, там від пристріту його хочуть заговорити. Вона каже: «хрещѐний?» Батьки: «Ні». Вона: «Ідіть, охрестити». Чому? Тому що вона через християнський егрегор може втрутитися. А так, немає. Ось вам відповідь!

 Тобто, після всього цього, може ТАКА віра бути нашою?

Або, в кінці XIX століття взяли волхва Сергія Радонежського і записали в християнські монахи. Тобто створили історію…

 У нас ніколи не було історії на слов'янських землях! У нас завжди було СПАДЩИНА ПРЕДКІВ. Історія - це те, що з Тори взято. А ТОРА - це П'ятикнижжя жида-єврея Мойсея! І все ЦЕ не наше, рідне!

А наша Рідна віра Є! І лише чекає часу свого відродження…

 

Коли прокинуться нащадки колись славного Роду…