22 - 03 - 2019

ПРО ЗЕЛЕНІ СВЯТА

Днями всі традиційно поздоровляють та вітають один одного із Зеленими святами.

А чи багато із вас знають чому у нас в Україні їх називають Зеленими? Багато людей називає це свято по-християнськи - Трійця. На питання чому саме Трійця вони відповідають, бо святкувати треба три дні. І вітають теж із Трійцею. Бог, як кажуть, любить Трійцю! Чи так це насправді? Де тут наш Звичай, а де - чужинський?

 

При святкуванні цього свята виникає безліч питань: чому люди заклечають свої оселі зеленим зіллям? Чому поминають своїх предків? Чому проводять різні обряди, котрі й близько не мають нічого спільного із тим, що написано в Біблії?

Багато із вас вже здогадалися, що святкування цього циклу свят зародилося ще до насадження християнства на теренах нашої батьківщини. Обрядовість Зелених свят знаменувала завершення весняного і початок літнього календарного циклу наших предків. В основі її лежали культ дерев та рослинності, магія закликання майбутнього врожаю.

Якщо проаналізувати всі наші обрядові свята, то вони всі мають прадавню історію. Всі ритуали та обряди пов'язані із світоглядом та віруваннями наших предків. Саме ця віра і вчила людей любити навколишній світ, поважати предків, вірити в краще майбутнє, не бути рабами.

Навіть 1000 років не змогли викорінити ці традиції та вірування із нашої свідомості. Неможливо викорінити те, що є вживлено в твоє архетипне мислення. Це віра, котра органічно зашита в кожну клітинку нашого тіла, із котрою ми народжуємося, живемо та вмираємо.

Не бійтеся задавати питання! Пора перестати бути рабами, а стати вільними людьми! Рабів до раю не пускають!

Слава Богам та предкам нашим!

Дуже багато корисної інформації про це свято https://uk.wikipedia.org/…/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D….