23 - 04 - 2019

Слов'янський гороскоп тварин за датою народження

Кілька десятків століть назад, коли люди ще не вміли «ділити» рік на дванадцять частин, слов'яни вже орієнтувалися на власний зодіаку, складеним відповідно до характерами тварин і тимчасовими відрізками...

Сьогодні лише 12 звірів входять в цей «Зодіак по-слов'янськи», проте вчені вважають, що колись їх було набагато більше, але загальноприйняті правила змусили зменшити чисельність характерів, залишивши тільки ті, які мали усереднені образи.

Крім того, слов'янський гороскоп більше відноситься до народів північної півкулі, і, відповідно, всі характери, прописані в ньому, йдуть з відгомонами лютості і зухвалості, властивою слов'янам.

Джерелами натхнення для створення цієї тварини гороскопу, безперечно, були міфи народів Середземномор'я і країн Сходу, героями яких часто виступали звірі. Їх обожнювали, називали божествами і ідолами, і такий високий ранг цих «тотемів» не міг не бути пов'язаний з зірками. Отже ...

Слов'янський гороскоп тварин:

10.01-09.02 Росомаха: «Вікінг лісів» Росомаха володіє залізним характером, непохитною вірою в доблесть, справедливість, і разом з тим він лютий і ні за що не підкориться чужої волі. Вважається, що з даним тваринам можна дружити, але лише тоді, коли він сам прийняв вас у друзі. Він ревно захищає не тільки потомство, а й честь роду, часто ховається, і не любить обговорювати справи з чужими.

10.02-09.03 Ворон: «Мудрий мислитель» Цей птах - найрозважливіша серед всіх інших. Неквапливо все обдумати, вибудувати в голові логічний ланцюг подій і першим прийти до правильної відповіді - в цьому весь ворон. У нього розвинена потужна інтуїція, але почуття справедливості не дає досягти висот у кар'єрі. Його «стримує» недалекість тих, хто не розуміє нічого в справах, але готовий йти по головах.

10.03-09.04 Горностай «Блискавичний мисливець» Тварина цієї дати народження володіє сильним характером і спритністю. Горностай зможе викрутитися з такої ситуації, в якій будь-який інший вже давно «опустив би лапки». Чи не гребує він і незаконним видобутком, однак при цьому все мчить в будинок, в сім'ю. З друзями горностай простий і безкорисливий, завжди допоможе - і радою, і грошиками, нікому не зможе відмовити. Можливо, тому друзі його часто і використовують.

10.04-09.05 Жаба «Пріспособленка і кар'єристка» Жаба - це досить розумна тварина в слов'янському гороскопі, з позитивним настроєм до життя і вміє знайти свою нішу в будь-якій сфері діяльності. Вона здатна «розвинути» свій потенціал до гігантських висот, тому саме жаби найчастіше сидять у нас в уряді. Честолюбна жаба, проте, майже не має друзів, так як довіряє тільки собі.

10.05-09.06 Коник «Перебіжчик» Коник - істота малодушне, однак відрізняється життєрадісністю і працьовитістю на перший погляд. Насправді коник не любить завершувати справи до кінця, проте часом через час робить це із задоволенням. Коник боїться ризикувати, тому нерідко «сидить» внизу кар'єрних сходів все життя, будучи при цьому душею компанії.

10.06-09.07 Хом'як «Люблю нічого не робити» Частенько «під зіркою» хом'яка згідно слов'янському гороскопу народжуються люди, яким судилося стати зірками на сцені. Тільки там можна працювати не кожен день, а періодами: викладатися по повній програмі, а потім дуже довго відпочивати. Хом'яки - народ розсудливий, люблячий поспати довше, поїсти побільше, «нічогонероблення» - їх стезя. Однак коли приходить час працювати, а терміни вже «тиснуть», хом'як здатний навіть на неможливе.

10.07-09.08 Равлик «Плаче друг» Народжені в цей період часу люблять «сховатися в раковинку» при появі серйозних проблем. Равлик може захопити своїм ентузіазмом, але якщо на шляху встають нерозв'язні перешкоди, все бажання продовжувати у неї відпадає. І разом з тим дружити з равликом - це щастя, більш відданого і надійного друга ви не знайдете, хоча і будете систематично вислуховувати нудні розповіді про те, «як важко жити на світі».

10.08-09.09 Муравей «трудяжка» Мураха, безперечно, найбільший трудоголік на світлі, хоча в цьому є і свої мінуси. Мурахи легко входять в підпорядкування, і їм важко стати керівниками і підніматися по кар'єрних сходах. Вони схильні все життя виконувати накази, і в цій справі здатні проявити саме немислиме старанність. Мураха - хороший сім'янин, хоча на грунті «трудоголізму» нерідко виникають проблеми.

10.09-09.10 Жук «Мінливий і богемний» Жуки легковажні і романтичні, обожнюють зміну місць і не тямлять життя без подорожей. Вони - кочівники в своїй долі. Народжених в ці дні складно утримати в шлюбі, так як вони люблять міняти не тільки обстановку, але і кар'єру, і життєвий устрій. Вирушаючи в нові далі, жук здатний начисто «стерти» зі своєї пам'яті старі відносини.

10.10-09.11 Бобер «Порядний бухгалтер» Бобри - як купці в стародавні часи: наперед продумують все своє життя, завжди бояться майбутнього, тому відкладають на чорний день частинку заробленого. Працювати вони люблять, і вміють отримати вигоду з будь-якої справи. У цих «тварин» ви не знайдете безладу або відсутності системи: у бобра все розкладено по поличках і систематизовано. Це винахідники, здатні перетворити щось у щось.

10.11-09.12 Собака «Лицар без страху і докору» У всьому і скрізь собака шукає справедливість. Вона без страху кидається в авантюри, вона благородна і горда. Чоловіки-собаки за честь дами віддають найостанніше, жінки-кішки вважають честь понад життя. Серед людей з цією датою народження дуже багато волонтерів, лікарів, вчителів, словом, тих, хто живе і працює виключно на ентузіазмі.

10.12-09.01 Ведмідь "Консервативний добряк» В його світі все просто і без обману. Ведмідь любить, щоб в його житті не було складнощів, тому намагається оточити себе всім, що йому необхідно, а більшого й не потрібно. Такі люди нерідко роблять хороший бізнес, однак підніматися кар'єрними сходинками - не для них. Ведмідь любить жити в своє задоволення, але при цьому він справедливий, щедрий, добрий, любить, щоб все було «по совісті».