18 - 07 - 2019

Вінницька влада побила аактивістів і знесла ще одне погруддя Т Шевченку вночі з 22 на 23 лютого 2018!

ПОВНІСТЮ ігноруючи думку значної кількості вінничан, вінницька влада в особі мера Моргунова знесла ще одне погруддя Тарасу Шевченку! По-бандитському, вночі з 22 на 23 лютого 2018...

Ось що повідомили очевидці:

«На шосту годину вже був ВДРУГЕ  знесений пам’ятник Тарасу Шевченку у Вінниці. На наметове містечко, в якому знаходились громадські активісти, ветерани АТО та активісти Майдану, напали тітушки. ЇХ було багато і вони мали конкретну мету – знести пам’ятник. Сталась сутичка. Поліція бездіяла…Пам’ятник вивезли у невідомому напрямку»

ЗНЕСЕНО ВЖЕ ВДРУГЕ ТА ВПЕРШЕ У СВІТІ ПАМ’ЯТНИК ШЕВЧЕНКУ, який поставили громадські активісти на Майдані під час Віче.. Вінниця стала рекордсменом і першим містом у світі, де  ДВІЧІ знесли пам’ятник Пророку України.

Корумпована вінницька влада осоромилась на увесь світ!...

На площі лише тітушки та продажні силовики!

Бо влада, тітушки і поліція - одна коаліція!

«Це ганьба для влади міста та її посіпак на весь світ. Щоб тепер вони не робили та не говорили, але ця міська рада навічно увійде в історію як та, що ігнорувала думку громадськості, відомих вчених, художників, української інтелігенції та просто нас, українців, не сівши за стіл переговорів та не знайшовши компромісу. Дерево Свободи, яке мають там сьогодні відкривати, – навічно увійде в історію як ДЕРЕВО НЕСВОБОДИ, бо такими розгонами та протестами до порозуміння не приходять.

Радою Майдану було прийнято рішення оголосити безстрокові протести проти відставки депутатів міськради та мера Сергія Моргунова, які допустили таку ганебну ситуацію і так ігнопували думку народу. Голова ОДА Коровій теж його спільник!

Однозначно – після таких подій – ця влада засвідчила, що вона антиукраїнська. І сьогодні батьки загиблих героїв Небесної Сотні, депутати та представники влади, які прийдуть відкривати ДЕРЕВО Несвободи, – нехай знають – вони ТОПТАТИМУТЬ ШЕВЧЕНКА, поставленого побратимами їхніх синів – майданівцями, які так само, як і їхні діти, ризикували життям, щоб утвердити свободу України. Але всі стали заложниками брехні влади, яка прийшла на крові Майдану».

ОСЬ ТАКА вона, 4-та річниця Майдану та революції Гідності!

Ситуація на ранок після зачистки: {youtube}gKULA5y36Bo{/youtube}

Зі "святом", вінничани, бо маєте від влади ганебний покруч!

Відео нічної зачистки погруддя і активістів тут: https://youtu.be/GRoiQgLw4HI