30 - 11 - 2021

День, коли вітають Захисників Вітчизни...

14 жовтня відзначатимемо День захисника України. В Україні віднедавна це ще й вихідний день. Цього дня по різних містах та селах України пройдуть урочисті заходи. По деяких закладах вітатимуть чоловіків...

 

На подію завбачливо уже встиг відреагувати ексголова Українського інституту національної пам’яті, головний борець з декомунізацією Володимир В’ятрович. Зокрема, на своїй сторінці у фейсбуці він написав, що 14 жовтня – це не привід вітати хлопчиків/чоловіків, дарувати їм шкарпетки/парфуми/засоби для гоління за сам факт їх приналежності до чоловічої статті».

«Зупиніть шкарпетизацію Дня захисників», – пише він.

Візьмемо, наприклад, Львівщину. На шахтах «Львіввугілля» чоловіків привітають і для цього проведуть урочисті збори, вручать грамоти від профспілок. Але лише тим, хто воював. «Учасникам бойових дій передбачені додаткові кошти. Навіть тим, хто воював в Афганістані», – зазначив голова профспілки.

Профспілкова організація ГУ ДПС у Львівській області вітатиме усіх чоловіків зі святом Захисника. «Мова йде про захисника як такого. Участь в АТО/ООС брали лише ті, які працюють в Податковій міліції, або ті, які були покликані до війська. Тобто це лише декілька працівників з головного управління. Але вітати будуть всіх, тому що всі є потенційно захисниками України. Мова також може йти і про жінок, але в даному випадку ми говоримо про чоловіків», – повідомили у прес-службі. Як вам наші податківці?...

Вітатимуть чоловіків також по лікарнях. Але лише тих, хто був тим чи іншим чином задіяні в АТО/ООС.

У школах та вишах, з наших даних, чоловіків до 14 жовтня не вітатимуть. Наприклад, у Львівській ОДА також «про це нічого не чули».

«14.10≠23.02», – резюмує В’ятрович, наголошуючи тим самим, що традиція привітання чоловіків лише за приналежністю до статі є радянською традицією, від якої ми маємо якнайшвидше відійти.

За його словами, 14 жовтня – день, коли вітають захисників України, минулого і сьогодення, чоловіків і жінок.

Цікаво, що пост Володимира В’ятровича викликав бурхливе обговорення! А ви ЩО думаєте про це?

Отож, зі святом усіх Чоловіків і Жінок – Захисників України!

Ми знаємо, їх багато.  А багато хто, на жаль, уже не з нами... Але...

Україна ПЕРЕМОЖЕ!!! Бо ми на СВОЇЙ Землі-Вітчизні!