30 - 11 - 2021

8 березня – найчорніша дата в історії України-Русі!

Поки більшість людей по всьому світу відзначає сумнівне "жуноче свято", рідновірам не до святкування... Бо цього дня, 972 року за нав*язаним усьому світу христо-єврейським літочисленням (але не справжнім!), в результаті підступної зради охристиянізованого і як наслідок одуреного та розтлінного іудеями оточення, загинув (був убитий!) найвеличніший князь Русі-України – Святослав Хоробрий!

Тому саме з 8 березня 972 року починається знищення Русі як такої, і ключеву роль в цьому хазарськом реванші відіграла жінка на ім’я Малфрідь (Малуша) яка й принесла до Києва во чреві той плод Хазара Малфрідовича (т.зв Володимира), який досягнувши повноліття в 988р втілив в життя хижий іудейський сценарій християно-поневолення Русі-України, що триває донині..
До речі, 8 березня святкується ще одне іудейське “свято”, яке вони відзначають на честь ще однієї діячки Есфір (Естер), яка спричинила перший акт геноциду (жертвоприношення) .
Шляхом обману і “підстилання” себе під перського царя Ахашвероша, вона оббрехала Ахашверошового воєначальника (міністра оборони) Гамана (Амана) і домоглась його страти! Потім заволоділа “грамотою” Гамана на командування військом, підняла перське вісько, очоливши його, і впродовж кількох днів військо під її (Есфір) командуванням знищило 75000 мирних, ні в чому не винних персів.

Не милували нікого – ні старців, ні жінок, ні дітей. Царю Ахашверошу вона відбрехалась, що таким чином приборкала заколот проти нього.

З того часу жиди святкують цю різанину як веселе “свято” Пурім.
Згодом істинні юдейки Клара Цеткін і Роза Люксембург замаскували це “свято”, під Міжнародний жіночий день 8 березня”!!!
Також в цей день в 1857, 1894-96 роках в Парижі, Чікаго та Нью-Йорку прошли маніфестації повій за права найдревнішої професії.
Святкування міжнародного жіночого дня саме 8 березня, було обрано ними, ще й тому, щоб українці-русичі, відволікаючись на жінок (які у нас безумовно найвродливіші в світі) обходили стороною постать національного Пророка 
Тараса Шевченка та його вчення – сонця-правди, день народження якого 9 березня. Бо саме Шевченко, як ніхто інший викрив цих злодіїв і до цих пір явяється для них найнебеспечною зброєю!

Таким чином, вшановуючи 8го березня наших жінок ми:
1. Святкуємо свої поразки, підживлюючи своєю енергією ворогів,
2. Ставимо їх (своїх жінок) в один ряд з деспотами, святкуючих геноцид персів (Пурім), підкреслюємо солідарність своїх жінок з повіями (це ж міжнародний день солідарності жінок),
3. Обходимо стороною свого пророка і його вчення.
Висновки робіть самі…

Автор: Василь Панченко