30 - 11 - 2021

ХРЕЩЕННЯ УКРАЇНИ (РУСі): ЯК ЦЕ БУЛО? Жах і ГЕНОЦИД НАРОДУ ЗЛОЧИННОЮ ВЛАДОЮ!!!

988 рік... 31-річний цар України(Руси) Володимир, будучи на пиру сказав: «Велю завтра хрестити Київ! А хто не прийде — багатий чи бідний, раб чи чернь людська, той противен менї, і буде позбавлений майна свого, і буде покараний смертю!»...

ЯКА там демокрадія і Віче? Масові вбивства і тотальний геноцид від "люблячих" християн" проти УСІХ інакомислячих!!!

 

 

Затрепетали від радости і щастя душі греків-єреїв присутних на тому пиру, — взавтра Київ прийме духовну неволю від Константинополя!

На березї Почаєва сидять цар Базил (Володимир) і цариця Анна (грекиня). Стоять єреї-греки в ризах довгих, розмальованих. У бочках вода, на лаві — кропила зроблені з кінських хвостів. Варяги приганяють все нові юрби Киян.

Прибігли три варяги заклопотані — подраний одяг мають, подряпані обличчя. Кров на руках. Ставши перед царем, вони сказали: «Сидять у домах, замкнулися, не хочуть хрещення приймати».

І сказав цар: «Ловити і хрестити, а хто противиться — того сїкти, піддавати смертній карі! А хто хрещення прийняв — дари давати, вином-медом угощати».

Світлина від Викриваємо біблію.

Не бажаючих хреститися було дуже багато в Києві, і взагалі, по всій Русі. В самому Києві поліційний нагляд був настільки сильний і дійсний, що не бажаючі хреститися не могли сховатися і примушені були — або поневолі хреститися, або рятуватися втечею, або підлягти смертній карі» — Професор Духовної Академії Е. Голубинський, «Історія Русской церкві», т.1, стор.175, 1901 рік.

На тому домі (так пише Київський літописець), де вже були люди хрещені, хрестителі сокирою вирубували «отес» — знак хреста. Дім, який не має «отесу» (хреста) з наказу царя Базила (Володимира) мав бути спалений, а люди — посічені...