30 - 11 - 2021

З Святом Бога Світовида, українці!

Осіннє рівнодення в цьому році 22 вересня, перехід Сонця в південну півкулю відбудеться о 16:31 за київським часом.
Осіннє рівнодення — одна з чотирьох ключових точок року. Це — один із двох днів у році, коли день дорівнює ночі. З точки зору астрономії, Сонце перетинає небесний екватор і переходить в південну півкулю...

Цього дня Сонце покидає Діву і переходить до зодіакального знаку Терези! Вітаю всіх Терезів з прийдешніми днями народження!
Це один із самих чарівних періодів колеса року! У цей час світло і темрява врівноважуються, і ненадовго встановлюється рівновага.
✅Встановлюється баланс дня й ночі, а значить, символічно — світла й темряви, життя і смерті, внутрішнього й зовнішнього.
✅Вважається, що енергія рівнодення допомагає самотнім людям знаходити пару, однак для цього варто провести певні ритуали. Один з найпростіших — покласти другу подушку на ліжко, або повісити/поставити в спальні картину із зображенням парного символу (найкраще качечок-мандаринок).
✅З давніх часів день осіннього рівнодення асоціюється з достатком, оскільки в цей час весь урожай вже зібрано і запаси продуктів на зиму повні.
✅Майже всі народи Землі пов’язують свято рівнодення з Повнею, яка теж символізує достаток. В Європі це — Місяць врожаю, в Японії — Свято милування Місяцем «Цукімі мацурі», в Китаї «Фестиваль середини осені», коли родичі та друзі дарують один-одному круглі ритуальні пироги
✅Це прекрасна пора для ритуалів на багатство, зміцнення здоров’я, отримання високого врожаю від справи, проекту, союзу і т.д.
✅Ритуали на багатство цього року можна робити аж до 1-го жовтня! Найближча Повня до Осіннього рівнодення цього року припадає на ніч з 1-го на 2-ге жовтня (00:05 за київським часом).
✅Згідно з прикметами більшості народів світу — для залучення достатку важливо в день Осіннього рівнодення зібратися родиною за святковим столом. Приготувати що-небудь з продуктами нового врожаю, для посилення ефекту страва має бути круглою, наприклад, пиріг з яблуками. Не завадить подякувати Матері-Землі за врожай та за багатий стіл.
✅Місячне світло в Повню, яка найближча до Осіннього рівнодення, також має магічну дію. Якщо маєте можливість, теж влаштуйте в день Повні застілля. Особливо сприятливо його організувати надворі, або на веранді (балконі), куди падає світло повного Місяця. Добре, щоб його промені освітлювали їжу на столі.

✅Також, якщо Місяць заглядає вночі у ваші вікна, можна покласти на підвіконня гаманець з грошима та проказати: «Місяць, Місяць, дай багатство і щедрість! Хай, як Місяць світить вічно, так і я завжди буду в достатку!», та полишити гаманець там на ніч.
✅В цей період ритуал на монетку теж вдається найкраще.


✅В Україні з прадавніх часів існував такий обряд на свято Осіннього Рівнодення – випікання короваю з пшениці сьогорічного врожаю, як символ добробуту і достатку. В давні часи громада обрядово випікала велетенський коровай у людський зріст. Якщо за ним не видно було жерця, котрий славив Богів за врожай, то наступний рік мав теж бути врожайним. Цей обряд ще проводився на нашій землі у 18-тому столітті, а перша письмова згадка про нього була у працях Саксона Граматика у 12-му столітті.


✅Святкування на день Осіннього рівнодення дуже важливе. Насамперед – для добробуту. Як окремої людини, так і країни в цілому. Якщо це свято ігнорують – достатку можна не чекати.
✅Цікаво, що в сучасному Китаї нещодавно повернули це прадавнє свято на офіційному рівні. З 2018 року вони святкують “Свято врожаю китайських фермерів”, яке проводять за народними традиціями «Фестивалю середини осені». Тепер, можна очікувати справжнього процвітання Китаю.
Нам теж треба брати приклад і відроджувати це прекрасне свято!

Багато чарівників, магів, а також рідновірів, та інших общин, пов’язаних з народними традиціями, це свято відмічають і проводять відповідні ритуали. Можна сказати, в такий спосіб вони працюють на добробут країни.
Долучайтеся і ви до цього свята – підтримуйте енергії достатку!
Бажаю всім щастя та матеріального благополуччя!