21 - 01 - 2022

Як нам правильно ставитись до нашого життєвого віку

Час нашого життя летить вперед щомиті! А з ним рухається вперед і життя кожного живого створіння...

Водночас ми повинні розуміти, що час - одна із надважливих складових проЯВленого Всесвіту, закладена в його основу Батьком-Творцем... Нам іноді кажуть, що потрібно цінувати час, а ще  - поважати старших, їх вік... Все це правильно, але...

 Один Духовний Вчитель якось виголосив своїм учням цю промову. Стосується вона правильного ставлення до свого життєвого віку... Отож:

"Тримайте своє тіло у формі, якщо дійсно хочете добитися прогресу! Чим молодше ви станете, тим швидше буде ваш прогрес. Це абсолютно не жарт!

Я швидко наближаюся до 65 років ... У цьому житті я зроблю ще кілька речей, які я не міг зробити в підлітковому віці. Я вже робив баланс голови, чого ніколи не міг зробити, навіть коли був спортсменом-чемпіоном. І є ще п'ять або шість речей, які я зроблю в цьому втіленні, що під час моєї спортивної кар'єри я не міг зробити.

Якщо ви щиро хочете домогтися більшого прогресу, у вас повинно бути дитяче серце. Будь-якими способами я прошу кожного учня повернути своє дитячу свідомість. Ваше дитячу свідомість не по-дурному, немає. Коли ви були маленьким хлопчиком або маленькою дівчинкою, ви були найкрасивішим квіткою. Потім з роками вік сходить на нас. Ми стаємо фруктами, і тоді вони гниють ... Так що давайте не рости в плоди. Давайте тільки відчуємо, що кожен день ми квіти, квіти. Кожен день ми будемо цвісти і ставати до ніг нашого Господа Коханого Всевишнього.

Кожному, кого я говорю, постарайтеся стати молодим. Відчуйте, що вам всього 7 років, якщо ви хочете домогтися максимального прогресу. Запевняю вас, це найефективніший спосіб домогтися максимально швидкого прогресу.

Не думайте, що потрібно бути ребячливость. Ми хочемо стати не по-дитячому, а по-дитячому! Сам Бог подібний до дитини! У дитинстві ми робимо багато-багато дурниць. Але повернутися в наші дні дитинства - не по-дурному. Якщо ви дійсно хочете домогтися прогресу в своєму житті, це єдиний спосіб думати про себе - як можна молодше.

Це розум змушує нас відчувати себе занадто старими, марними. Цей розум повинен бути заглушений волею серця, волею душі. Бог завжди просить нас змусити замовкнути розум, розум, який говорить нам, що ми занадто старі, ми безпорадні, не приносять користі, ми нічого не можемо зробити. Ми повинні сказати розуму, який говорить, що ми нічого не можемо зробити, що сам розум - ніщо, а ми все.

Це світло душі, який може осяяти розум. Звичайно, це дуже і дуже довгий процес, але в кінці кінців розум можна просвітити. Якщо ви змусите розум замовкнути, розум стане подібний до ручної і вірною собаці. Тепер розум весь час гавкає, кусає і лякає нас: ми не можемо зробити цього, ми не можемо зробити те...

Вік в розумі, вік не в тілі! Коли ми думаємо, що ми старі, це кінець, самий кінець нашого шляху!

 

Кожен день, в кожну секунду думайте тільки про те, що вам сім, дев'ять або десять років, але не думайте, що вам більше 30 ... Не потрапляйте в тридцять один і ні в якому разі не в сорок один!

Якщо ви не можете перетворитися в 7-річну дитину, подумайте максимум про 13 ... Тільки уявіть! Уява - це окрема реальність. Уява - це окремий світ, але ви повинні руйнувати цей світ кожен день, або ви повинні увійти в цей світ.

Я завжди кажу, що фізична підготовка має першорядне значення. Усередині тіла знаходиться душа. Чи ж не десь ще. Усередині тіла-храму знаходиться святиня. Якщо ми не будемо підтримувати храм в належному стані, святиня буде повністю зруйнована. Так що займайтеся спортом, худніть ті, кому належить схуднути. Ті, хто слабкий фізично, стають сильними. Тримайте своє тіло у формі, якщо дійсно хочете домогтися прогресу.

Є деякі школи думки, які говорять, що тіло марно. Рамана Махарши і інші говорили медитувати і медитувати. Я теж кажу те ж саме, але, оскільки ви йдете на мою шляху, я повинен додати, що тіло також грає найважливішу роль в нашому духовному житті. Будемо ж прагнути до фізичної підготовки, а не до чемпіонату світу! Ми будемо прогресувати, долати і перевершувати, але наша мета - фізична підготовка.

Є і чоловіки і жінки, особливо жінки, які здалися старінню... Я кажу вам, що ви повинні підкорятися серцю, а не розуму. Якщо ви вдастеся до свого серця, ви зможете домагатися прогресу кожен день. Якщо ви підкорятиметеся своєму розуму, ваш прогрес повністю зупиниться!

Навіть якщо ви не хочете займатися спортом рано вранці, постарайтеся дати собі відчути, що ви досить молоді. Просто вийди на вулицю і подивися, що станеться. Потім, поки ви йдете, постарайтеся йти трохи швидше. Поки ви що-небудь робите, робіть рух швидше.

Тому поверніть собі дитячі дні, коли ви бігали і грали з величезною радістю ...