19 - 01 - 2022

То чи є у русскіх СВОЯ Родіна?

В агресивній з самого початку її створення Московії-Росії-РФ є аж 21 республіки для різних народів, а от для так званих русских, немає своєї окресленої території.тобто немає своєї єтнічної домівки. Бо сама Росія це ж дім для усіх націй. а їх там до біса. Башкири,татари,адигейці,чуваші,чеченці,хакаси..словом 21 народ має свою автономну республіку,свій дім . А так звана титульна нація русских у своїй Росії не здогадалися окреслити собі межі власної домівки , але ж пруться зробити собі республіки на території України ,Молдови і Грузії!!!

 

 

Це дивні та водночас очевидні речі... У русских (не плутати з росіянами) немає своєї республіки у складі РФ!!!

Може тому, що й такої нації немає як русский? Бо нація це ж іменник ,а не прикметник ,який відповідає на питання не ти ХТО, а ти ЯКИЙ -"русский"...

Я ніяк не второпаю, чому вони в себе в Росії не виділять собі землю ,а лізуть всюди зі своїм "русскім миром"?
Але,якщо поглянути на карту, то не все так просто із землею в Росіїї.

Ось приміром в Європецській частині взяти Мацкву і її околицї і назватися Мацковская Русь. Ну Москвичі то ще потерплять таку назву, але околиці навряд .З півночі Комі піднімуть галас, з півдня мордва, з боків чува та марі. А якщо в Пітері з околицями зробити русскую республику, то карели з фінами піднімуть хай.


Ось залишаються лише українські єтнічні регіони курської ,білгородської та ростовської областей, А може там нам застовпити територію та й назватися руськими ?
Бо немає території,немає нації ,згадайте визначення нації:

На́ція (лат. natio — плем'я, народ) — історична спільність людей, що складається в ході формування спільності їх території, економічних зв'язків, літературної мови, деяких особливостей культури і характеру, які складають її ознаки.
Відсутність іменника в назві неїснуючої нації, відсутність території. Скільки їх ще буде, фантомів "русского мира"?...

В. Мельник