30 - 11 - 2021

ІСЛАМ: ШОКуючий історичний нарис про його "добрі" методи до інших народів!

Ці історичні факти лежать на поверхні, але мало хто ними цікаваиться... Бо всі ведуться на красиві слова та чужинські екзотичні обряди й східні танці, а в глибинну суть - мало хто! Але Правду не сховати! Настав час прозрівати!

 

У 635 р н.е., тобто через три роки після смерті Мохаммеда, армії Священного півмісяця вторглися в християнську Сирію і в християнську Палестину, В 638 р вони взяли Єрусалим і Храм Гробу Господнього. У 640 г.захватів Персію, Вірменію і Месопотамію (нинішній Ірак), вони вторглися в християнський Єгипет і завоювали християнський Магриб, тобто сучасні Туніс, Алжир і Марокко.

У 668 р вони вперше напали на Константинополь і брали в облогу його п'ять років. У 711 р вони перетнули Гібралтарську протоку і висадилися на надзвичайно католицькому Іберійському

півострові, підім'явши під себе Португалію та Іспанію, де, незважаючи на опір

героїчних воїнів Пелайо, Сіда Кампеадора і інших, вони залишалися цілих вісім століть.

І той, хто вірить в «мирне співіснування, яким були відзначені відносини між

завойовниками і завойованими »нехай перечитає розповіді про спалених абатствах і монастирях, нечистих церквах, про згвалтованих черниць, про християнські та єврейських жінок, яких вони замикали в своїх гаремах.

Нехай згадає про розіпнутих в Кордові, повішених в Гранаді, обезголовлених в Толедо і Барселоні, Севільї і Замора. (Обезглавлення в Севільї було наказано Мутамід: він

використовував ці відрубані голови євреїв і християн для прикраси свого палацу. У Замора голови рубали за наказом Альманцура, візира, який відомий як "покровитель філософів і найбільший лідер ісламської Іспанії"!

Проголошення імені Ісуса означало миттєву кару. Розп'яття, зрозуміло, або обезглавлівaніе, або повішення, або саджання на кіл. Те ж саме слід було тим, хто посмів дзвонити в дзвін. Те ж саме за носіння зеленого кольору, який належав виключно ісламу, Коли повз проходив мусульманин, кожен єврей і християнин були зобов'язані відступити в сторону і поклонитися. І горе тому єврею чи християнину, який посмів відреагувати на образу від мусульманина. Що ж стосується тієї широко афішуються деталі, що невірні собаки не були зобов'язані переходити в мусульманство і їх навіть не підштовхували до цього, чи знаєте ви, чому не підштовхували?

- Тому що ті, що переходили в іслам, переставали платити податки. А ті, які відмовлялися, продовжували платити.

У 721 р з Іспанії вони пройшли в не менше католицьку Францію.

Під проводом губернатора Андалузії Абд аль-Рахмана вони вирізали все чоловіче населення Піренеїв і Нарбони, викравши в рабство всіх жінок і дітей, після чого продовжили свій шлях в Каркассон.

Просуваючись на північ, вони вирізали черниць і ченців у всіх зустрічалися на шляху абатствах. У Ліоні і Діжоні вони пограбували все без винятку церкви. Їх захоплення Франції тривав одинадцять років, хвилями.

У 731 р хвиля, що складалася з 380 тисяч піхотинців і 16 тисяч вершників, досягла Бордо і рушила в Пуатьє, а звідти - в Тур. І якби в 732 р Шарль Мартель не виграв бій у Пуатьє-Тура, сьогоднішня Франція теж танцювала б фламенко.

У 827 р вони висадилися в Сицилії, ще однієї мети їх ненаситної жадоби. Вирізаючи, обезглавлівая, саджаючи на коли, розпинаючи, як зазвичай, вони завоювали Сіракузи і Таормину, потім Мессіни і Палермо, і за три чверті століття (саме цей час треба було їм, щоб зломити опір гордих сіціліанцев) вони исламизирована острів.

Вони залишалися тут на протязі двох століть, поки їх не вибили нормани. Але в 836 р вони висадилися в Бріндізі, В 840 р в Барі, В 841 р в Анконі. Потім через Адріатичне море

вони рушили назад до Тірренському морю і влітку 846 р висадили в Остії. Вони розграбували і спалили її і, рухаючись вгору по Тибру, досягли Риму. Осадивши місто, одного разу вночі вони увірвалися в нього. Вони розграбували базиліки св. Петра і Павла, зруйнували їх, і, щоб позбутися від їх присутності, Папа Сергій Другий змушений був ввести щорічну данину в обсязі 25 тисяч зливків срібла. Щоб уникнути подальших нападів, його наступник Лео Четвертий звів Леонінскіе стіни. Покинувши Рим, вони обрушилися на Кампанью. Там вони залишалися 70 років, руйнуючи Монтекассино і терзая Салерно.

Одним з їх розваг в цьому місті було щоночі принесення в жертву невинності однієї з черниць. І знаєте де? На вівтарі католицького собору.

У 898 р вони обрушилися на Прованс, точніше, на сьогоднішній Сан-Тропе. Влаштувавшись там, в 911 м вони перетнули Альпи і вторглися в П'ємонт. Окупувавши Турин і Касаль, вони спалили всі церкви і бібліотеки, вбили тисячі християн, після чого вирушили до Швейцарії. Тут вони дісталися до Женевського озера, але були зупинені снігом, розвернулися і прийшли назад в теплий Прованс.

У 940 р вони окупували Тулон, де влаштувалися і ... ну, ви вже знаєте ..

Нині дуже модно стало бити себе в груди і каятися, звинувачуючи Захід за хрестові походи. Розглядати хрестові походи як кривду, заподіяну бідним безневинним мусульманам.

Але ще до перетворення хрестових походів в серію експедицій по поверненню християнам Гробу Господнього в Єрусалимі (який, пригадайте, був захоплений мусульманами, а не моєї тітонькою), походи ці були відповіддю на чотириста років вторгнень і окупації.

Хрестові походи були контратакою з метою припинити ісламську експансію в Європі, відвернути її на Схід (маючи на увазі Індію, Індонезію і Китай), а потім на всю Африку і внаправленіі Росії і Сибіру, ​​де прийняли іслам татари вже громили послідовників Христа.

Але після закінчення хрестових походів сини Аллаха відновили свою політику, як раніше і більш того.

Цього разу руками турків, які стояли напередодні народження Оттоманської імперії, імперії, до 1700 р концентрувала всю свою жадібність на Заході і перетворила Європу в улюблене поле битви.

Виразники і носії цієї жадібності, знамeнітие яничари і сьогодні збагачують нашу мову, будучи синонімом фанатичного вбивці.

А чи знаєте ви, ким були насправді ці яничари? Ці добірні війська імперії, Суперсолдати, здатні як на самознищення, так і на війну, вбивство і грабіж?

Чи знаєте ви, де їх рекрутували, або, точніше, насильно закликали на службу?

- У країнах, підпорядкованих імперією. У Греції, наприклад, або в Болгарії, в Румунії, Угорщині, Албанії, Сербії. Нерідко і в Італії, в прибережних містах, на які нападали їх пірати. На цих берегах ви і сьогодні ще можете бачити залишки сторожових веж, які будувалися, щоб виглядати заздалегідь їх наближення і попереджати жителів навколишніх міст і сіл. Там все ще чутно відлуння крику, який сьогодні використовують глузливо, але тоді це був крик жаху і відчаю: "Мама, турки!" Вони викрадали цих майбутніх убивць у віці одинадцяти-дванадцяти років, разом з ще більш маленькими діточками, щоб заховати їх в гареми султанів і візирів-педофілів, і вибирали їх з найкрасивіших і сильних первістків видатних сімей. Після перекладу в іслам їх замикали в військові бараки і тут, забороняючи їм будь-які теплі, любовні, людські відносини, в тому числі і шлюб, їх обробляли так, як навіть Гітлер не індоктрініровал свої Waffen SS. Їх перетворювали в найстрашнішу військову машину, яку бачив світ з римських часів.

Я не хочу занадто затягувати цей маленький урок історії, який в наших політкоректних школах був би справжнім моральним гріхом, але хоча б коротко я зобов'язана освіжити пам'ять забудькуватих і лицемірів. Так ось -

У 1356 р, 84 роки по тому після Восьмого хрестового походу, турки захопили Галліполі, півострів, який тягнеться на 100 км уздовж північного узбережжя Дарданелл.

Звідси вони вирушили маршем на захоплення південно-східної Європи і в одну мить захопили Трієст, Македонію і Албанію. Вони підпорядкували собі Велику Сербію і на наступні п'ять років знову взяли в облогу Константинополь, паралізувавши його і відрізавши від решти Заходу.

Правда, в 1396 році вони змушені були зупинитися, так як їм довелося зайнятися монголами, исламизирована, але не підкореними.

Але вже в 1430 р вони відновили свій похід проти Європи і захопили венеціанські Салоніки. Зламавши опір християн в Варні в 1444 р вони забезпечили собі оволодіння Валахією, Молдавією, Трансільванією, територією, нині званої Болгарією і Румунією, потім в 1453 р знову обклали Константинополь, який упав 29 травня в руки Махмета Другого.

До речі, чи знаєте ви, хто був цей Махмет Другий? Хлопчина, який за допомогою ісламського братовбивчого закону, що дозволяє султанові вбивати членів своєї сім'ї, зійшов на трон, задушивши свого трирічного брата.

Ви, швидше за все, не пам'ятаєте хроніку падіння Константинополя, залишену нам писарем Францес. Вона може дуже освіжити пам'ять забудькуватих .. або, скоріше, лицемірів? Особливо в Європі, яка оплакує тільки мусульман, і ніколи - євреїв і християн, або буддистів, або індусів, - було б політично некоректно пам'ятати подробиці падіння Константинополя. Його жителі на світанку, поки Махмет Другий обстрілював стіни Феодосії, сховалися в соборі св. Софії і тут почали співати псалми, щоб викликати божественне

милосердя.

..Патріарх при свічках служить свою останню месу і, щоб знизити паніку, голосно оголошує: "Не бійтеся, мої брати і сестри! Завтра ви вже буде в Царстві Небесному, і ваші імена доживуть до кінця часів!" Діти плачуть в страху, матері, щоб надати їм мужності, повторюють: "Тихо, тихо, дитино! Ми вмираємо, за нашу віру в Ісуса Христа! Ми вмираємо за нашого імператора Костянтина XI, за нашу батьківщину!". Оттоманської військо під барабанний бій вривається через проломлені стіни, мнучи генуезьких, венеціанських і іспанських захисників, рубають їх на шматки своїми сокирами, вриваються в собор і обезглавлюють всіх, включаючи дітей.

Вони розважаються, збиваючи свічки цими маленькими відрубаними головами ... Ця бійня тривала з світанку до полудня і припинилася лише тоді, коли великий візир зійшов на амвон св. Софії і звернувся до вбивць:

"Відпочивайте. Тепер цей храм належить аллаху".

Тим часом місто горить, солдатня розпинає, вішає і садить на коли, яничари ґвалтують і ріжуть черниць (чотири тисячі за кілька годин) і прикували уцілілих в ланцюзі для подальшого продажу на ринках Анкари.

А слуги аллаха готують тріумфальну трапезу. Трапезу, під час якої (в порушення законів Пророка) Махмет Другий напивається кіпрським вином і, маючи слабкість до юних хлопчикам, велить привести первістка грецького ортодоксального великого князя Нотараса.

14-річний хлопчик славиться своєю красою. На очах у всіх Махмет гвалтує його, а потім посилає за його родиною: батьки, бабусі, дідусі, дядьки, тітки, двоюрідні брати і сестри.

Одного за іншим він обезголовлює їх усіх на очах хлопчика. Він також наказав зруйнувати всі вівтарі, переплавити усі дзвони, а все церкви перетворити в мечеті або базари.

Ось так Константинополь перетворився в Истамбул!

Але Додо з ООН і вчителя в наших школах не хочуть про це чути. Три роки по тому, в 1456 р мусульмани підкорили Афіни, де знову Махмет Другий перетворив в мечеті все церкви та ... ну, далі ви вже знаєте.

Завоюванням Афін завершилося вторгненням до Греції, яку вони потім тримали і руйнували чотири століття поспіль.

За цим завоюванням в 1476 р стався напад на Венеціанську республіку.

У 1480 р вони знову обрушилися на Пулью, а 28 липня армія Ахмет-паші висадилася в Отранто, який протягом цілих двох тижнів захищали одні лише городяни і жменька солдатів. Тут теж мусульмани увірвалися в собор, де негайно обезголовили архієпископа, який давав Євхаристію. А заодно з архієпископом і всіх священиків. Всіх молодих і красивих жінок віддали солдатам, а інших повбивали або взяли в рабство. Під кінець вони зігнали в одну точку 800 вижили молодих людей у ​​віці від 15 до 18 років і відвезли їх в табір Ахмет-паші, який запропонував їм ультиматум:

"Ви хочете перейти в іслам або вмерти?"

- "Я б вважав за краще померти", - відповів 16-річний текстильник Антоніо Грімальдо Пецулла.

Тоді все полонені стали слідом за ним кричати: "І я теж, і я теж!". і Ахмет-паша задовольнив їхнє бажання, порубавши всім голови. За сотні в день. Бійня тривала рівно вісім днів.

Один лише якийсь Маріо Бернабе врятувався, прийнявши іслам. Але і він незабаром опинився дуже поганим мусульманином і в покарання був посаджений на кіл. (Так розповідає П'єтро Колона в своєму "Коментарі до Апокаліпсису".) Протягом наступного століття все тривало більш-менш в тому ж дусі. Тому що в 1512 р до влади в Оттоманській імперії прийшов Селім Нещадний. Знову ж за допомогою братовбивчого закону він зійшов на трон, задушивши двох своїх братів плюс п'ятьох племінників плюс кількох каліфів і невимовне число візирів.

Ось від такого джентльмена і народився далекоглядний султан, який прагнув створити "Ісламська держава Європа" - Сулейман Пишний.

Відразу після коронації Сулейман Пишний зібрав армію в 400 тисяч осіб, 30 тисяч верблюдів, 40 тисяч коней і 300 гармат. З исламизирована вже Румунії в 1526 р він попрямував в католицьку Угорщину і, незважаючи на героїзм її захисників, розгромив її армію менш ніж за 48 годин. Потім він дійшов до Буди, сучасного Будапешта. Він спалив місто і - вгадайте, скільки угорців (чоловіків, жінок і дітей) потрапили на невільницькі ринки, якими тепер славився Истамбул? - Сто тисяч.

Тепер вгадайте, скільки потрапило в наступному році на конкуруючі з Істамбулом ринки, тобто на ринки Дамаска, Багдада, Каїра і Алжиру. - Три міліони.

Але навіть це не задовольнило Сулейманову жадібність. Щоб створити "Ісламська Держава Європа", він зібрав другу армію з ще 400 гармат і 1529 р рушив з Угорщини до Австрії.

Ультракатоліческая Австрія вважалася оплотом християнства. Йому не вдалося її взяти, це правда. Після п'яти тижнів безуспішних атак він вирішив відступити. Але, відступаючи, він посадив на коли близько 30 тисяч селян, яких не вважав гідними продажу в рабство, тому що ціна на рабів впала після поставки на невільницькі ринки трьох мільйонів і ще ста тисяч полонених угорців.

Повернувшись в Истамбул, Сулейман доручив реформу свого флоту знаменитому пірату Хайр а-Діну, відомому під ім'ям Барбаросса, тобто Червона Борода. (Згадайте, європейці .. а звідки ви знаєте слово Барбаросса ..) Реформа дозволила перетворити Середземне море в водну арену бою ісламу, так що, запобігши палацовий переворот за допомогою удушення двох своїх старших синів плюс їхніх шістьох дітей, тобто своїх онуків, в 1565 м він обрушився на християнську фортецю на Мальті.

І зовсім не допомогло те, що в 1566 році він помер (алілуя!) Від інфаркту. Зовсім не допомогло, тому що трон перейшов до його третього сина, відомого під ім'ям не Чудовий, а "П'яниця". І саме під керуванням Селіма П'яниці в 1571 р генерал Лала Мустафа завоював християнський Кіпр, де скоїв одне з найстрашніших злочинів з тих, якими "Луч цивілізації" зганьбив і заплямував себе.

Я маю на увазі мучеництво венеціанського сенатора Маркантоніо Брагадіно, губернатора острова. Як розповідає історик Пол Фрегосі у своїй знаменитій книзі "Джихад", підписавши капітуляцію, Брагадіно поїхав до Мустафи обговорювати умови світу. І, будучи прихильником форми, відправився з усією помпезністю, тобто верхом на дивовижному жеребці і одягнений в сенатську фіолетову робу. На додаток до цього, його супроводжували 40 аркебузирів в парадній формі і приголомшливо красивий хлопчик-паж Антоніо Кірін (син адмірала Кірін), який тримав над головою сенатора дорогоцінний парасольку. Але і тоді теж було невідповідний час для розмов про світ, мої дорогі односторонні пацифісти.

Тому що відповідно до заздалегідь підготовленим планом, яничари негайно схопили приголомшливо красивого Антоніо. Його замкнули в гаремі Мустафи, який обожнював хлопчиків навіть більше, ніж Махмет Другий.

Потім 40 аркебузирів були оточені і порубані на куски сокирами. У буквальному сенсі слова в шматки, як м'ясо на спекотне.

І, нарешті, вони зняли з коня Брагадіно, для початку відрізавши йому ніс і вуха. Потім, спотворений таким чином, він був поставлений на коліна перед чудовиськом, яке наказало його заживо оббілувати. Білування і кара відбулися через тринадцять днів, в присутності кіпріотів, яких зобов'язали бути присутнім.

Під знущання і насмішки яничарів, які насміхалися над його безносий і Безух особою, Брагадіно змусили кілька разів пройти коло за колом по місту, тягнучи за собою мішок сміття і облизуючи землю всякий раз, коли він проходив повз Лала Мустафи.

І ось - остання катування. Він помер, коли з нього здирали шкіру. Коли білування закінчилося, Лала Мустафа наказав набити шкіру Брагадіно соломою і зробити опудало. За його наказом опудало було прив'язане верхом на корову і ще раз проїхало по місту, після чого було прив'язане на головну щоглу флагманського корабля Мустафи. В ім'я вічної слави ісламу.

Не допомогло і те, що 7 жовтня розгнівані венеціанці, об'єднавшись з Іспанією, Генуєю, Флоренцією, Туріном Пармою, Мантуї, Лукою, Ферраро, Урбіно, Мальтою, і Папською державою, розгромили флот Алі-паші в битві біля Лепанто.

До цього часу Оттоманська імперія була на вершині своєї могутності, і, під керуванням одного султана за іншим, вона продовжувала без перешкод атакувати континент, де Сулейман

Чудовий хотів створити свою "Ісламська Держава Європа". Вони дійшли до Польщі, яку орди Священного півмісяця окупували двічі: в 1621 року і в 1672 р

Не випадково здійснення мрії про створення "Ісламської Держави Європа" було зупинено лише в 1683г., Коли великий візир Кара-Мустафа зібрав 600 тисяч солдатів плюстисячу гармат, 40 тисяч коней, 20 тисяч верблюдів, 20 тисяч слонів, 20 тисяч волів, 20 тисяч мулів , 20 тисяч биків і корів, 10 тисяч кіз і овець, а також 100 тисяч мішків кукурудзи і 50 тисяч мішків кави плюс сотню дружин і наложниць.

Зібравши все це достаток, він повернувся до Австрії і, створивши величезний табір (25 тисяч наметів в добавок до своєї власної, яка була прикрашена страусами, павичами і фонтанами) розташувався у Відня, вдруге осадивши її.

Факт, що в 1683 р європейці були> куди розумніші, ніж сьогодні. За винятком французів, які і тоді любили тісні відносини з ісламом (варто лише згадати Договір про союз, підписаний Людовіком XIV). Обіцяючи дотримуватися нейтралітету, європейці кинулися на захист столиці, яка тепер розглядалася як оплот християнства. Все, саме всі європейці - англійці, іспанці, українці, німці, поляки, італійці (тобто генуезці, венеціанці, тосканці, пьємонтці, і що приєдналися до них піддані Папської держави).

12 вересня вони здобули приголомшливу перемогу, яка змусила Кара-Мустафу бігти, кинувши своїх верблюдів і слонів, своїх волів і своїх мулів, свою кукурудзу і свою каву, своїх страусів і павичів, своїх дружин і наложниць .. Щоб дружини і наложниці не були в руки невірних собак, Кара-Мустафа перерізав їм горло, всім до одного.

Навіщо я все це розповідаю? - Щоб ясно було, що сьогоднішнє нашестя ісламу на Європу - не що інше, як ісламське

Відродження!

Відродження багатовікового експансіонізму ісламу, його багатовікового імперіалізму, його багатовікового колоніалізму. Європейцям це може нагадати чуму Третього Рейху. Це гарне порівняння .. але тільки фундаментом цієї лавини варварів 21 століття служить демографічний вибух, плюс іслам, одна зі світових релігій, що само по собі набагато небезпечніше нацистської теорії юберменшей.

Це відродження ісламу 21 століття - більш хитре. Більш підступне. Набагато небезпечніше своєї демографічної базою.

Сьогодні ця навала характеризується не тільки сучасними Кара-Мустафа або Алі-пашами, або Ахмет-пашами і Сулейманом Пишним, - бін-Ладен і аль-Заркаві і різними Арафата та іншими головорізами, які підривають себе разом з хмарочосами або автобусами.

Сьогодні це відродження ісламу організовано як лавина іммігрантів, які селяться в наших країнах, на нашій рідній землі. І замість поваги до наших законів вони нав'язують демонстративно нам свої власні. Свої традиції - вище ви трохи прочитали про ці традиції - свого бога.

Чи знаєте ви, скільки їх живе сьогодні на європейському континенті, тобто на землі, що простягнулася від Атлантичного океану до Уралу?

Близько 60 мільйонів. В одному лише Євросоюзі близько 25 мільйонів. Поза ЄС - 35 мільйонів.

Це включає Швейцарію, де їх налічується понад 10% населення, Росію, де їх 10,5% населення, Грузію, де їх уже 12%, острів Мальта, де їх 13%, Болгарію, де їх число досягло вже 15%. 18% на Кіпрі, 19% в Сербії, 30% в Македонії, 60% в Боснії-Герцеговині, 90% в Албанії, 93,5% в Азербайджані ...

В даний момент їх мало тільки в Португалії (0,50%), в Україні, де їх 0,45%, в Латвії - 0,38%, в Словаччині -0,19%, в Литві -0,14%, в Ісландії - 0,04% (о, щасливі ісландці!).

Але всюди, навіть в Ісландії, їх кількість швидко зростає. І не тільки тому, що навала триває безперервно, а й тому, що мусульмани є самою плідною етнічної і релігійної групою в світі.

Цьому сприяє вироблений ще в Середні віки механізм демоекспансіі - багатоженство .. як гордо заявляли і заявляють лідери ісламу - матка жінки в Корані розглядається перш за все як зброю!

Оріана Фаллачи