19 - 01 - 2022

Патріотизм і Націоналізм

Росіян розриває від люті щодо результатів українських військових на міжнародних змаганнях!

От вам і гречкосії... Це вам українці, а не якісь там тюхтії! Ми відродимо нашу славу України і це лише початок... Знай наших! 

 

Ardent Defender 2018. Змагання саперів, які з 1 по 19 жовтня 2018 проходили у Канаді на військовій базі “Борден”, що у місті Міфорд, штат Онтаріо. Українська команда – перше місце!

Cateran Yomp 2018. Змагання для військових на витривалість та вміння надавати медичну допомогу. Проходять у Шотландії. П’ятеро українських десантників та один нацгвардієць здобули золото!

Cambrian patrol 2018. Екстремально важкі змагання на витривалість для спецназу. Проходять щороку в Британії. Наші бійці з третього полку – срібло. Друге місце зі 131 країн-учасників.

Combined resolve 2018. Тактичні змагання в Нміеччині. Імітація реальноних бойових дій. З танками, стрілковою зброєю, сценаріями та задачами.

79-та десантна бригада перевиконала сценарій, перемогли всіх, навіть тих кого перемогти було майже неможливо. Сценарій довелось змінювати. Все це – елітні військові змагання, в яких приймають участь найкращі армії світу. Скрізь ми перемагаємо. Набутий за останні роки досвід – безцінний. Він уже конвертується у перемоги на змаганнях.

Скоро перемоги прийдуть і на східному фронті...

Слава українському війську!