30 - 11 - 2021

З Колядою та новим річним Колом вас, брати і сестри - рідновіри!

Вітаємо Вас з нашим світлим прадавнім святом - КОЛЯДОЮ - та новим річним Колом життя вашого у цьому світі Яви! З нашим рідним Великим та Сонячним святом, яке настає на нашій славній Батьківщині !

Нарешті настав той Велик-День, коли в природі долається темрява, бо перемагає Світло!

Наші славетні Пращури понад усе шанували Сонце й вірили в потужну силу його променів, яка розвіює пітьму, визволяє з полону невігластва, марновірства, розбиває кайдани неволі й неправди й веде в світ Світла...

 

Хай зігріває усіх Вас одвічний Сонячний Вогонь, який палає у серцях, подарований нам світлосяйним Дажбогом! Бо ми на цій Землі — діти й онуки Його.

У цей Великий День славімо Божественний Шлюб Сварога-Неба і Матінки-Землі!

Хай оберігають Вас світлі Духи наших Пращурів, котрі приходять до нас у своїм духовім вияві, як захисники й наставники. Бо саме в рідних святах наше минуле, теперішнє й майбутнє зливається в єдиний потік національної свідомості. Наші Рідні Боги утворюютьдля нас могутній потік життєдайної енергії, що є Духом української нації!

Світла, Радості та Достатку — Вашим родинам!

Миру й Добробуту, Перемоги й порядку — нашій Матінці-Україні! Будьмо гідними Синами й Дочками Богів Рідних і свого народу!

Слава Україні! Слава рідним богам!